Yüzme turu

Yüzme turu

Bogazgeziturlari.com ekibi, yaz aylarında sıcaktan uzaklaşmak isteyen misafirlerimiz için yüzme turu organizasyonları düzenlemektedir. İstanbul’da yüzme turu, boğazın sessiz ve benzersiz güzelliklerine sahip koylarında veya Adalar’ın serin sularında gerçekleştirilmektedir.

Tüm yaz ayları boyunca hizmet vermek üzere, bünyemizde bulunan tüm motor yatlar ve gezi tekneleri yüzme turları için tasarlanmış ve donatılmıştır. Bogazgeziturlari.com ekibi olarak, lüks yatlarımızda ve teknelerimizde 2 ila 400 kişi arasındaki tüm gruplara hizmet verebilmekteyiz. Kiraladığınız yat ve teknelerde dışarıdan hiçbir grup bulunmamaktadır.

Yüzme turları tamamen sizin isteklerinize göre düzenlenir ve organizasyonlar sabah saatlerinde başlayıp akşam saatlerine kadar devam eder. Yüzme turu organizasyonlarımızın saatleri hakkında bilgi almak için iletişim numaralarımızdan bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Unutulmaz bir yaz günü için ilk adımı atın ve bizimle iletişime geçin!

Yüzme Turu Organizasyonu Nerede ve Nasıl Gerçekleşir ?

İstanbul Boğazı’nın eşsiz güzellikteki koyları ve Adaların serin sularında gerçekleşen yüzme turlarımız, tamamen sizlerin istekleri doğrultusunda Bogazgeziturlari.com ekibi tarafından organize ediliyor.

Ekibimize ulaştığınızda, organizasyonun gerçekleşeceği tarihte hava ve deniz durumunu size ileterek seçim yapmanıza yardımcı oluyoruz.

Ayrıca, tecrübeli kaptanlarımız en uygun koy ve konum önerilerinde bulunarak sizlere yardımcı oluyor. Önerilen koy ve konumlardan size uygun olanı seçebilirsiniz.

Yüzme turlarımızı gerçekleştirdiğimiz bazı koyları aşağıda listeledik:

 • Beykoz Koyu
 • Büyük Liman
 • Poyraz Köyü
 • Fil Burnu
 • Büyük Ada
 • Heybeli Ada
 • Kınalı Ada

İstanbul Boğazı ve Adaları’nda yüzme turları düzenleyebiliyoruz. Tüm koylar ve konumlar hakkında bilgi almak için ekibimize danışabilirsiniz.

Aşçı ekibimiz, yüzme turlarınız için birçok yemekli ve yemeksiz menü seçeneği sunuyor. Menü talebinde bulunabilir veya sitemizden menülerimizi inceleyebilirsiniz.

Ayrıca, kendi yiyecek ve içeceklerinizi temin edebilirsiniz. Yüzme turunuz esnasında getirdiğiniz yiyecek ve içecekler ekibimize bildirildiği takdirde sizlere servis edilecektir.

Organizasyonlarınızın önemini biliyoruz ve misafirlerimize kusursuz hizmet sunmaya özen gösteriyoruz.

Ekstra Hizmetler İle Kusursuz Bir Organizasyon Gerçekleştirebilirsiniz

Bogazgeziturlari.com ekibi olarak, yatta ve teknede gerçekleştirdiğimiz yüzme turlarına ek olarak, birçok ekstra hizmet sunmaktayız. DJ performansı, canlı müzik ve dans ekibi gibi birçok seçenek arasından seçim yaparak organizasyonunuzu özel kılabilirsiniz.

Ekibimize ulaşarak, menüler, ekstra hizmetler ve organizasyon hakkında ayrıntılı bilgi alabilirsiniz. Bu sayede doğru seçimler yaparak, kusursuz bir organizasyon gerçekleştirebilirsiniz.

Yatta ve Teknede Yüzme Turu

Yatta yüzme turu, genellikle düşük sayıda kişinin tercih ettiği bir seçenektir ve 2 ila 35 kişi arasındaki tüm gruplara hizmet verebilmekteyiz. Yaz aylarında yatlarımız, kaliteli ve kusursuz bir hizmet sunmak için hazırdır ve ekstra hizmetleri yatta da sunmaktayız. Kusursuz menüler ve hizmetlerle, yaz gününüzü unutulmaz bir anıya dönüştürebilirsiniz.

Teknede yüzme turu organizasyonu, yatta olduğundan daha yüksek sayıda kişinin tercih ettiği bir seçenektir ve 35 ila 400 kişi arasındaki tüm grupları bünyemizdeki teknelerimizde misafir edebiliriz.

Tekne ve yatta yüzme turu saatleri ve diğer tüm sorularınız için bize her gün ve her saat ulaşabilirsiniz. Kusursuz bir organizasyon için biz buradayız, sadece bir telefon kadar uzağınızdayız.

Teklif Formu

  Whatsapp
  Kemal UZUN
  Kemal UZUN
  Merhaba. Size nasıl yardımcı olabiliriz?