Yüzme turu

Yüzme turu

Yüzme turu organizasyonu, yaz aylarının bunaltıcı sıcağından uzak kalmak isteyen misafirlerimiz tarafından tercih edilmektedir. İstanbul’da yüzme turu organizasyonlarımız boğazının sessiz ve eşsiz güzelliğe sahip olan koylarında veya Adaların serin sularında gerçekleşmektedir.

Bünyemizde bulunan tüm motor yat ve gezi teknelerimiz sizlere tüm yaz ayları boyunca yüzme turları hizmeti verebilmek için dizayn edilmiş ve donatılmıştır.

Bogazgeziturlari.com ekibi olarak lüks yatlarımızda ve teknelerimiz de 2 ila 400 kişi aralığında tüm gruplara hizmet verebilmekteyiz. Yüzme turları tamamen sizlere özel olduğunu belirtmek isteriz, Kiraladığınız yat ve teknelere dışarıdan herhangi bir grup dahil olmamaktadır.

Yüzme turları için misafirlerimiz genelde sabah saatlerini tercih etmektedir, Sabah saatlerinde başlayan yüzme turları organizasyonu akşam üstü saatlerine kadar devam etmektedir.

İstanbul boğazında yüzme turu organizasyonunun saat aralığı hakkında bilgi sahibi olmak için bizlere iletişim numaralarımızdan ulaşabilir ve unutulmaz bir yaz gününe ilk adımı atabilirsiniz.

Yüzme Turu Organizasyonu Nerede ve Nasıl Gerçekleşir ?

Yüzme turu İstanbul boğazının eşsiz güzelliğe sahip koyların ve Adaların serin sularında gerçekleşiyor, Bogazgeziturlari.com ekibi olarak yüzme turunuzu tamamen sizlerin istekleri doğrultusunda gerçekleştiriyoruz.

Ekibimize ulaşmanız doğrultusunda ekibimiz sizlere dalış için organizasyonun gerçekleştireceğiniz tarihte havanın ve denizin durumunu aktarmaktadır bu durumda seçimlerinizi yapabilirsiniz.

Dilerseniz tecrübeli kaptanlarımız sizlere en uygun olan koy ve konum önerisi yapmaktadır, Önerilen koy ve konumlardan seçimlerinizi yapabilirsiniz.

Yüzme turlarını gerçekleştirdiğimiz koylardan bazılarını aşağıda sizler için liste halinde sunduk;

Yüzme Turlarını gerçekleştirdiğimiz bazı yerleri sizler için listeledik;

 1. Beykoz Koyu
 2. Büyük liman
 3. Poyraz köy
 4. Fil burnu
 5. Büyük ada
 6. Heybeli ada
 7. Kınalı ada

Boğazda ve adalarda yüzme turları organize edilebiliyor. Tüm koylar ve konumlar için ekibimizden bilgi alabilirsiniz.

Aşçı ekibimiz yüzme turlarınız için bir çok yemekli ve yemeksiz menüler hazırlamakta bu doğrultuda ekibimizden menü talep edebilirsiniz veya site üzerinden menülerimizi inceleyebilirsiniz.

Ek bir seçenek olarak kendi yiyecek ve içeceklerinizi temin edebilirsiniz ekibimize belirtmeniz doğrultusunda yüzme turunuz esnasında getirdiğiniz yiyecek ve içecekler sizlere servis edilecektir.

Her zaman bahsettiğimiz gibi organizasyonlarınızın öneminin farkındayız bu sebepten misafirlerimiz için kusursuz hizmet sağlamaktayız.

Ekstra Hizmetler İle Kusursuz Bir Organizasyon Gerçekleştirebilirsiniz

Bogazgeziturlari.com ekibi olarak sizlere bir çok ekstra hizmet sağlamaktayız, Kusursuz Menüler, DJ Performansı, Canlı müzik ve dans ekibi gibi bir çok ekstra hizmetimiz var tüm hizmetler için ekibimiz ile iletişime geçebilirsiniz.

İletişime geçtiğiniz ekibimiz sizlere menüler, Ekstra hizmetler ve organizasyon hakkında bir çok bilgi vermektedir, Bu doğrultuda seçimleriniz doğru şekilde yapabilir ve kusursuz bir organizasyon düzenleyebilirsiniz.

Yatta ve Teknede Yüzme Turu

Yatta yüzme turu genelde düşük sayıya sahip gruplar tarafından tercih edilmektedir, 2 ila 35 kişi aralığında olan tüm gruplara yatta yüzme turu hizmeti verebilmekteyiz.

Yatlarımız tüm yaz ayları boyunca sizlere kaliteli ve kusursuz bir hizmet verebilmek için donatılmıştır.

Bogazgeziturlari.com ekibi olarak ekstra hizmetleri yatlarımızda da sizlere sunabilmekteyiz. Kusursuz menüler ve hizmetlerden yararlanarak yaz gününüzü unutulmaz bir anıya çevirebilirsiniz.

Teknede yüzme turu organizasyonu yata kıyas ile daha yüksek sayıya sahip olan gruplar tarafından tercih edilmektedir, 35 ila 400 kişi aralığındaki tüm grupları bünyemizde bulunan ve sizlere yaz mevsimini boyunca hizmet veren teknelerimiz de misafir edebiliriz.

Tekne ve yatta yüzme turu saatleri ve diğer tüm aklınızdaki soru işaretleri için bizlere ulaşabilirsiniz, Ekibimiz sizlere haftanın her günü ve saati hizmet vermektedir. Kusursuz bir organizasyon için bir telefon kadar uzağınızdayız.

Teklif Formu

  Ziyaretçi Yorumları

  Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

  Whatsapp
  Kemal UZUN
  Kemal UZUN
  Merhaba. Size nasıl yardımcı olabiliriz?