Teknede Nikah

Teknede Nikah

Teknede gerçekleştirilen nikah organizasyonları, diğer organizasyon türlerine göre daha etkileyici ve unutulmaz bir deneyim sunar. Son zamanlarda birçok çift, teknede nikah organizasyonunu tercih ederek özel günlerini unutulmaz kılmaktadır. Bu organizasyon türü, alışılmış nikah organizasyonları yerine benzersiz ve kusursuz bir deneyim arayan çiftler tarafından seçilmektedir.

Özel gününüz olan nikah gününüz için lüks yat kiralama ve tekne filomuzla İstanbul Boğazı’nda unutulmaz bir gün yaşamanızı sağlıyoruz. Nikah organizasyonunuzun sizin için ne kadar önemli olduğunun farkındayız ve en küçük detaylara kadar düşünüp planlamaktayız.

Teknede nikah hizmeti sunan tekne ve yatlarımız, dört mevsim hizmet vermek üzere tasarlanmıştır. Yaz ve kış aylarında, 500 kişiye kadar olan nikah organizasyonlarınızı gerçekleştirebiliyoruz. Detaylı bilgi almak ve rezervasyon yaptırmak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Filomuzdaki teknelerimiz 500 kişiye kadar yemekli veya yemeksiz nikah organizasyonları için hizmet verebilmektedir. Ekibimizle birlikte seçimlerinizi yaparak özel gününüzü unutulmaz kılabilirsiniz.

Tecrübeli aşçılarımızın hazırladığı leziz menüler eşliğinde İstanbul Boğazı’nın muhteşem manzarası eşliğinde unutulmaz bir nikah organizasyonu gerçekleştirebilirsiniz. Bu sayede yıllar boyu anılarınızda kalacak bir gün yaşayabilirsiniz.

Yemekli ve Yemeksiz Teknede Nikah Organizasyonu

Aşçı ekibimiz, sizin için çeşitli yemekli ve yemeksiz menüler hazırlayabilir. Menülerimizi öğrenmek için web sitemizdeki menüler bölümünü ziyaret edebilirsiniz.

Ayrıca, kendi yiyecek ve içeceklerinizi getirip, servisini yapmamızı isteyebilirsiniz. Deneyimli servis ekibimiz, organizasyon boyunca size sunacağınız yiyecek ve içecekleri, sizin belirlediğiniz şekilde servis eder.

Nikah organizasyonunuzu taçlandırın

Deneyimli ekibimiz birçok hizmet sunmaktadır. Masa ve tekne süslemesi, yemekli ve yemeksiz menüler, profesyonel DJ performansı, canlı müzik, dans ekibi ve lazer gösterileri gibi birçok hizmeti sağlıyoruz.

Ek hizmetler hakkında daha detaylı bilgi için ekibimize ulaşabilir ve tercihlerinizi belirleyebilirsiniz.

Yatta Nikah Organizasyonu

Filomuzda bulunan lüks motoryatlar ile küçük gruplar için yatta nikah organizasyonu gerçekleştirebilirsiniz. Özellikle yatta nikah hizmeti veren lüks motor yatlarımız, 2 ila 35 kişilik gruplar tarafından tercih edilmektedir.

Motor yatlarımız dört mevsim hizmet verebilecek şekilde tasarlanmış ve donatılmıştır. Kapalı alanları sayesinde kötü hava koşullarından etkilenmezsiniz ve nikah organizasyonunuzu sorunsuzca gerçekleştirebilirsiniz. Ayrıca isterseniz açık havada nikah yapabilir ve İstanbul Boğazı’nın eşsiz manzarasının tadını çıkarabilirsiniz.

Teknede Nikah Organizasyonu

Yüksek kişi sayısına sahip gruplar için teknede nikah organizasyonu en ideal seçeneklerden biridir. Nikah teknelerimiz, 500 kişiye kadar olan gruplarınızı ağırlayacak şekilde tasarlanmış ve donatılmıştır.

Bünyemizde bulunan teknelerimiz, dört mevsim hizmet verebilecek şekilde planlanmıştır. Hem açık hem de kapalı alan seçenekleri bulunmaktadır, böylece nikah organizasyonunuz herhangi bir hava şartından etkilenmez. Yaz aylarında, İstanbul Boğazı manzarası eşliğinde gerçekleştireceğiniz nikah organizasyonunuzu teknemizin açık alanında düzenleyebilirsiniz.

Nikah organizasyonunuzu taçlandırmak için, birçok hizmet sunmaktayız. Masa ve tekne süslemeleri, yemekli veya yemeksiz menüler, profesyonel DJ performansları, canlı müzik, dans ekipleri ve lazer gösterileri gibi birçok hizmetimiz bulunmaktadır.

Ekstra hizmetler hakkında detaylı bilgi almak ve seçimlerinizi belirlemek için ekibimizle iletişime geçebilirsiniz. Unutulmaz bir nikah organizasyonu için bizimle iletişime geçin.

Kaliteli Hizmet ve Uygun Fiyatlar İçin Adres Bogazgeziturlari.com

Bogazgeziturlari ekibi olarak yıllarca biriktirdiğimiz tecrübe sayesinde sizlere kusursuz bir hizmet sağlamaktayız. Ekibimiz organizasyonlarınızın sizler için öneminin farkında bu doğrultuda organizasyonunuz için en ufak detayı düşünüyoruz ve planlıyoruz.

Teklif Formu

    Whatsapp
    Kemal UZUN
    Kemal UZUN
    Merhaba. Size nasıl yardımcı olabiliriz?