Teknede Nikah

Teknede Nikah

Teknede nikah organizasyonu diğer nikah organizasyonu türlerine göre ihtişamlı ve yıllar boyunca unutulmayacak bir organizasyon türüdür. Özellikle son zamanlarda bir çok çiftin seçimi olan teknede nikah organizasyonu ile unutulmayacak bir gün geçirebilirsiniz. Ek olarak teknede nikah organizasyonu alışagelmiş nikah organizasyonları yerine kusursuz ve dillerden düşmeyecek bir nikah organizasyonu gerçekleştirmek isteyen misafirlerimiz tarafından seçilmektedir.

Hayatınızın en özel günlerinden biri olan nikah gününüz için lüks yat ve tekne filomuz ile sizlere İstanbul Boğazında kusursuz bir gün sözü veriyoruz. Ekip olarak Nikah organizasyonunuzun sizler için öneminin farkındayız. Bu sebep ile kusursuz bir gün geçirmeniz için en ufak detayları düşünüyoruz ve planlıyoruz.

Teknede nikah hizmeti veren tekne yatlarımız sizlere dört mevsim hizmet vermek için dizayn edilmiştir. Bu doğrultuda yaz ve kış ayları içerisinde 500 kişiye kadar olan teknede nikah organizasyonlarınızı gerçekleştirebiliyoruz.

Filomuzda bulunan tüm teknelerimiz 500 kişiye kadar yemekli ve yemeksiz nikah organizasyonu hizmeti verebilmektedir. Bu doğrultuda seçimlerinizi ekibimiz ile birlikte yapabilirsiniz ve nikah organizasyonunuzu taçlandırabilirsiniz.

Tecrübeli aşçı ekibimiz tarafından hazırlanan birbirinden leziz menüler eşliğinde İstanbul Boğazının manzarasına tanık olabilirsiniz. Bu doğrultuda yıllar boyunca dillerden düşmeyecek bir nikah organizasyonu gerçekleştirebilirsiniz.

Yemekli ve Yemeksiz Teknede Nikah Organizasyonu

Aşçı ekibimiz sizler için bir çok yemekli ve yemeksiz menü hazırladığını belirtmiştik. Yemekli ve yemeksiz menülerimiz hakkında bilgi sahibi olmak için sitemizde bulunan menüler kısmını inceleyebilirsiniz.

Dilerseniz kendi yiyecek ve içeceklerinizi getirebilirsiniz ve bizlerden servis yapılmasını isteyebilirsiniz. Bu doğrultuda tecrübeli servis ekibimiz organizasyonunuz boyunca sizlerin belirttiği şekilde getirdiğiniziz yiyecek ve içecekleri sizlere servis eder.

Nikah Organizasyonunuzu Taçlandırın

Tecrübeli ekibimiz sizler için bir çok hizmet vermektedir. Masa ve Tekne Süslemesi, Yemekli ve yemeksiz menüler, Profesyonel Dj Performansı, Canlı müzik, Dans ekibi ve Lazer gösterileri gibi bir çok hizmet sağlamaktayız.

Ekstra hizmetler hakkında detaylı bilgi almak için ekibimize ulaşabilirsiniz ve seçimlerinizi belirleyebilirsiniz.

Yatta Nikah Organizasyonu

Küçük kişi sayısına sahip gruplar için filomuzda bulunan lüks motoryatlar ile yatta nikah organizasyonunuzu gerçekleştirebilirsiniz. Özellikle Yatta nikah hizmeti veren lüks motor yatlarımız 2 ila 35 kişiye kadar olan gruplar tarafından tercih edilmektedir.

Bünyemizde bulunan motor yatlarımız dört mevsim hizmet vermek için dizayn edilmiştir ve donatılmıştır. Kapalı alanları sayesinde kötü hava şartlarından etkilenmez ve nikah organizasyonunuzu kusursuz şekilde gerçekleştirebilirsiniz. Dilerseniz açık alanda nikah organizasyonunuzu gerçekleştirebilirsiniz ve İstanbul Boğazının eşsiz manzarasına tanıklık edebilirsiniz.

Teknede Nikah Organizasyonu

Teknede nikah organizasyonu yüksek kişi sayısına sahip gruplar tarafından tercih edilmektedir. Nikah teknelerimiz 500 kişiye kadar olan gruplarınızı misafir edebilecek ve kusursuz bir nikah organizasyonu düzenleyebileceğiniz şekilde dizayn edilmiş ve donatılmıştır.

Bünyemizde bulunan ve sizlere dört mevsim teknede nikah hizmeti veren teknelerimizde açık, kapalı alanlar bulunmaktadır. Bu doğrultuda nikah organizasyonunuz kötü hava şartlarından etkilenmez. Aynı zamanda Yaz ayları içerisinde gerçekleştireceğiniz yüksek katılımlı nikah organizasyonunuzu nikah teknemizin açık alanında gerçekleştirebilirsiniz. Aynı zamanda İstanbul Boğazının eşsiz manzarasını seyredebilirsiniz.

Kaliteli Hizmet ve Uygun Fiyatlar İçin Adres Bogazgeziturlari.com

Bogazgeziturlari ekibi olarak yıllarca biriktirdiğimiz tecrübe sayesinde sizlere kusursuz bir hizmet sağlamaktayız. Ekibimiz organizasyonlarınızın sizler için öneminin farkında bu doğrultuda organizasyonunuz için en ufak detayı düşünüyoruz ve planlıyoruz.

Teklif Formu

  Ziyaretçi Yorumları

  Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

  Whatsapp
  Kemal UZUN
  Kemal UZUN
  Merhaba. Size nasıl yardımcı olabiliriz?