Yat Kiralama

Yat Kiralama

Yat kiralama ve tekne kiralama hizmeti ile İstanbul boğazının eşsiz manzarasına tanıklık edebilirsiniz. İstanbul boğazında yat kiralama hizmeti saatlik, günlük ve haftalık olarak gerçekleştirebiliyor.

Bünyemizde bulunan tüm kiralık yat ve teknelerimiz sizlere dört mevsim hizmet vermek için dizayn edilmiş ve donatılmıştır. bu doğrultuda bogazgeziturlari ekibi olarak yatlarımızın tüm organizasyonlarınızda sizlere hizmet verebilecek kapasitede olduğunu belirtmek isteriz.

Yat Kiralama hizmetinde önceliğimiz siz değerli misafirlerimizin unutulmaz bir gün geçirmesi, Bu doğrultuda organizasyonunuza ait tüm detayları en ince ayrıntısına kadar düşünüyor ve gerçekleştiriyoruz.

Kiralık yat fiyat bilgisi için ekibimiz ile birlikte aşağıda belirttiğimiz detayları kararlaştırmanız gerekmektedir, Detayları kararlaştırdıktan sonra en uygun kiralık yat fiyatlarını ekibimiz listeleyip sizlere iletecektir.

İstanbul Yat Kiralama organizasyonu hakkında tüm detayları ve bilmeniz gerekenleri aşağıda başlıklar halinde belirttik.

Yat Kiralama İstanbul

İstanbul boğazının eşsiz manzarası ve tarihi yapıları eşliğinde kusursuz bir gün yaşayabilir ve ekstra hizmetler ile gününüzü taçlandırabilirsiniz.

Boğazda Yat kiralama hizmeti içerisinde bir çok organizasyon türü ve detayı bulundurmaktadır. Organizasyonunuzu kusursuz olarak gerçekleştirmek için ekibimiz ile kararlaştırmanız gereken bazı detayları aşağıda listeledik.

 1. Organizasyon Tarihi ve Saati
 2. Yat Seçimi
 3. Kişi Sayısı
 4. Organizasyon Türü
 5. Menü Seçimleri ve Ekstra İstekler

Yukarıda kararlaştırmanız gereken detayları belirttik bu detayları yetkilimiz ile kararlaştırabilir ve unutulmaz bir güne imza atabilirsiniz.

Boğazda Yat Kiralama Organizasyonunun Detaylarını Kararlaştırın

Organizasyonunuzu boğazda kusursuz bir şekilde gerçekleştirebilmeniz için bazı detayları kararlaştırmanız gerekmektedir. Bu detayları aşağıda sizler için başlıklar halinde belirteceğiz, Dilerseniz ekibimize iletişim numaralarımızdan veya mail üzerinden ulaşabilir ve bu detaylarda sizlere yardımcı olmalarını isteyebilirsiniz.

Yat Seçimi ve Kişi Sayısı

Bogazgeziturlari ekibi olarak bünyemizde bulunan kiralık yat ve teknelerimiz tüm kişi sayısı gruplarına dört mevsim, haftanın her günü ve her saati hizmet verebilmek için dizayn edilmiştir.

Filomuzda bulunan kiralık yat ve teknelerimizi site üzerinden inceleyebilir ve size en uygun olanı kararlaştırabilirsiniz, Teknelerimizin profillerinde kişi kapasitesi ve özellikleri belirtilmiştir.

Dilerseniz ekibimize iletişim numaralarımızdan ulaşabilir ve yat önerisi alabilirsiniz. Kişi sayınızı, tarih ve saat bilgisini ekibimize iletmeniz halinde sizler için en uygun yatları listeleyip ileteceklerdir, Bu doğrultuda yat seçiminizi yapabilir ve kusursuz bir organizasyona ilk adımı atabilirsiniz.

Organizasyon Tarihi ve Saati

Bünyemizde bulunan tüm kiralık yat ve teknelerimiz sizlere haftanın her günü ve her saati hizmet verebilecek kapasitede olduğunu belirtmek isteriz. Seçim yapabileceğiniz bazı kiralama türlerini aşağıda listeledik.

 1. Saatlik Yat Kiralama
 2. Günlük Yat Kiralama
 3. Haftalık Yat Kiralama
 4. Konaklamalı Yat Kiralama
Saatlik Yat Kiralama

Saatlik yat kiralama hizmeti müşterilerimiz tarafından çok tercih edilmektedir, Saatlik yat kiralama en az 2 saat olarak belirlenmiştir ve genelde Evlilik teklifi, Doğum günü ve mezuniyet partileri, Akşam yemeği ve yıldönümü yemekleri, Arkadaş toplantıları, adalar yüzme turları organizasyonlarını gerçekleştirmek için seçilmektedir.

Günlük, Haftalık ve Konaklamalı Yat Kiralama

Günlük, haftalık ve konaklamalı yat kiralama genelde yazlık bölgelerde ve İstanbul boğazında tercih edilmektedir. Bünyemizde bulunan tüm teknelerimiz günlük haftalık ve konaklamalı hizmet için dizayn edilmiş ve donatılmıştır. Günlük ve haftalık konaklamalı yat kiralama hizmeti genelde adalar bölgesinde ve İstanbul boğazında gerçekleşmektedir.

Organizasyonunuzu gerçekleştirmek istediğinizi tarihi ve saati belirledikten sonra ekibimize belirtmeniz gerekmektedir.

Bu doğrultuda ekibimiz seçim yaptığınız yatın rezervasyon tarihlerini kontrol edip sizlere seçim yaptığınız yatın uygunluğu hakkında bilgi verecektir. Seçim yaptığınız yatın belirttiğiniz tarihlerde dolu olması durumunda ekibimiz alternatif olarak sizler için en uygun kiralık yat ve teknelerimizi listeleyerek ileteceklerdir.

Organizasyon Türü ve Menü Seçimleri

İstanbul Yat Kiralama hizmeti bir çok organizasyon türünü barındırdığını belirtmiştik, Bunların bazılarını aşağıda sizler için listeledik.

 1. Yatta Akşam Yemeği
 2. Yatta Kahvaltı
 3. Yatta Evlilik Teklifi
 4. Doğum Günü ve Mezuniyet Partileri
 5. Adalar Turları
 6. Yüzme Turları
 7. Boğaz Turu

Kiralık yatlar ile yukarıda listelediğimiz gibi bir çok organizasyon türünü düzenleyebilirsiniz. Tüm organizasyon türleri hakkında bilgi almak veya kendi organizasyon konseptinizi düzenlemek için ekibimiz ile iletişime geçebilir ve detaylı bilgiyi alabilirsiniz.

Yatta Akşam Yemeği ve Kahvaltı Organizasyonları

Akşam yemeği organizasyonunuzu İstanbul Boğazının eşsız manzarası eşliğinde gerçekleştirebilir veya güne mükemmel bir başlangıç için yatta kahvaltı organizasyonu gerçekleştirebilirsiniz, Her iki organizasyonda da muhteşem bir gün geçireceğinizin garantisini vermekteyiz. Aşçılarımızın sizler için hazırladığı birbirinden leziz menüler ile birlikte sizleri lüks motor yatlarımızda misafir edebiliriz.

Yatta Evlilik Teklifi Organizasyonu

Kuşkusuz evlilik teklifi bir insanın hayatındaki en önemli ve en heyecanlı anlardan birisidir, Bu önemli anınızda yanınızda olmak ve organizasyonunuzu kusursuz şekilde gerçekleştirmek için ekibimiz istanbul boğazında hizmet vermektedir. Bir çok sürpriz detay ile beraber unutamayacağınız evlilik teklifi anısı gerçekleştirebilirsiniz, Yatta evlilik teklifi organizasyonu hakkındaki tüm sorular ve detaylar için ekibimize iletişim numaralarımızdan ulaşabilirsiniz.

Doğum Günü ve Mezuniyet Partileri

Bünyemizde bulunan tüm yatlarımız doğum günü organizasyonlarınızı gerçekleştirebilecek kapasitede olduğunu belirtmek isteriz, Doğum gününüzde tüm detayları sizlerin yerine ekibimiz düşünüyor ve kusursuz bir organizasyon garantisi veriyoruz, Doğum günü ve mezuniyet partileriniz için ekibimize ulaşabilir ve unutulmaz bir organizasyona ilk adımı atabilirsiniz.

Kiralık yat ve teknelerimizin tümünün kendine ait menüleri olduğunu belirtmek isteriz.

İstanbul yat kiralama ekibi olarak tecrübeli aşçılarımız ile birlikte sizler için bir çok menü hazırladık. Ekibimize menüler hakkında bilgi sahibi olmak istediğinizi belirtmeniz halinde sizlere tüm menülerimizi ileteceklerdir, Bu doğrultuda leziz menülerimizden seçiminizi yapabilir ve kusursuz bir organizasyon düzenleyebilirsiniz.

Ek bir seçenek olarak kendi yiyecek ve içeceğinizi temin edebilir ve ekibimizden sunum isteyebilirsiniz, Detaylı bilgi için ekibimiz ile iletişime geçebilirsiniz.

Ekstra İstekler

İstanbul Yat Kiralama ekibi olarak her organizasyon türüne göre ekstra hizmet sağlamaktayız, Ekstra hizmetler bir çok misafirimiz tarafından seçilmektedir.

Misafirlerimiz tarafından en çok tercih edilen bazı ekstra hizmetleri aşağıda sizler için listeledik.

 1. Masa Süsleme
 2. Yat Süsleme
 3. Boğaz Köprüsünde Lazer ve Volkan Gösterisi
 4. Havai Fişek Gösterisi
 5. Canlı Müzik
 6. Dans Ekibi
 7. Bay Kemancı veya Bayan Kemancı

Ekstra hizmetlerin tümünü iletişime geçtiğiniz ekibimiz sizlere menü olarak iletecektir, Bu doğrultuda ekstra isteklerinizi belirleyebilir ve yat turunuzu kusursuz şekilde gerçekleştirebilirsiniz.

Organizasyon Esnasında Görebileceğiniz Tarihi Yapılar

Yat kiralama ve tekne kiralama organizasyonu esnasında görebileceğiniz bir çok tarihi yapı ve manzara vardır. Bu yapıları ve manzaraları fotoğraflayabilir unutulmaz bir günün anısı olarak saklayabilirsiniz.

Organizasyonunuz esnasında görebileceğiniz tarihi yapıları sizler için aşağıda listeledik.

 1. Kız Kulesi
 2. Çırağan Sarayı
 3. Dolmabahçe Sarayı
 4. Ortaköy Camii
 5. Rumeli Hisarı
 6. Anadolu Hisarı
 7. Küçüksu Kasrı
 8. Beylerbeyi Sarayı
 9. Beylerbeyi Camisi

Yat Kiralama Fiyat

İstanbul yat kiralama ekibi olarak yat kiralama fiyatları hakkında detaylı bilgiyi sizlere verebilmemiz için yukarıda belirttiğimiz detayları kararlaştırmanız ve bizlere iletmeniz gerekmektedir. Fiyatlarımız sizlerin seçimleri doğrultusunda belirlenmektedir.

Kiralık yat fiyatlarını belirleyen detayları bilgi sahibi olmanız için aşağıda listeledik.

 1. Organizasyon Tarihi ve Saat Aralığı ( Minimum 2 Saat)
 2. Menü Seçimleri
 3. Ekstra Hizmetler

Yat kiralama fiyatları belirlenirken yukarıda belirttiğimiz detayları göz önünde bulunduruyoruz.

Tamamen sizlerin istekleri doğrultusunda belirlenen fiyatlarla hemen yat kirala !

Ekonomik ve Lüks Paketler Hakkında Bilgi Sahibi Olun

Bogazgeziturlari ekibi olarak sizlerin istekleri doğrultusunda bir çok paket hazırladık. Yatta evlilik teklifi, Akşam yemeği, Yatta Doğum Günü, Yıl Dönümü kutlaması gibi bir çok konseptte paketimiz sizler için hazırlandı.

Ekibimiz ile iletişime geçtiğiniz zaman sizlere paket menüsü iletilecektir, Bu doğrultuda paket seçeneklerinden sizlere uygun olan paketi seçebilir ve organizasyonunuzu daha uygun fiyatlara gerçekleştirebilirsiniz.

Tüm ekonomik sınıflara uygun olan onlarca paketimiz arasından seçiminizi yapabilirsiniz. Ekibimizden paket hizmetler hakkında bilgi almayı unutmayın. Yat Kiralama Fiyatları bu paketler sayesinde daha uygun!

Neden Bogazgeziturlari.com ?

Bogazgeziturlari ekibi olarak misafirlerimizin istekleri bizler için büyük önem arz etmektedir. Kusursuz ve muhteşem bir organizasyon düzenlemeniz için tüm detayları tecrübeli ekibimiz ile belirleyip sizler ile kararlaştırıyoruz.

Bünyemizde bulunan tüm kiralık yat ve teknelerimizin dört mevsim sizlere hizmet verebilmesi için dizayn edip donatıldığını belirtmiştik, Aynı zamanda tecrübeli ekibimiz haftanın her günü ve her saati sizlerin sorularını cevaplayabilecek kapasitededir.

İstanbul boğazının tüm güzelliğini ve manzarasını değerli misafirlerimize seyrettirmek şirket politikamızın en önemli maddesidir, Bu doğrultuda tecrübeli kaptanlarımız sizler için en uygun rotalarda seyir edecek ve unutulmaz bir organizasyon gerçekleştirmenize yardımcı olacaklardır.

Bünyemizdeki tüm yatlarımız hijyen kurallarına son derece uymakta ve her gün detaylı olarak temizlenmektedir, Profesyonel yat ekibimiz sizlerin istekleri doğrultusunda hareket etmektedir.

Bünyemizdeki kiralık yat ve teknelerimizin kendine ait ekibi olduğunu belirtmek isteriz, Bu doğrultuda menülerimiz son derece leziz ve hijyenik şekilde hazırlanmaktadır.

Yat Kiralama fiyatlarımız tüm ekonomik sınıflara uygun ve şeffaftır. Sürpriz fiyatlar ile karşılaşmazsınız.

Kusursuz ve eksiksiz organizasyon gerçekleştireceğinizi garanti edebiliriz, Uygun fiyatlarımız ve kurumsal kimliğimiz ile sizlere İstanbul boğazında hizmet vermeye devam etmekteyiz.

bogazgeziturlari.com aracılığı ile eşsiz ve kusursuz bir organizasyon gerçekleştirebilirsiniz.

Teklif Formu

  Ziyaretçi Yorumları

  Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

  Whatsapp
  Kemal UZUN
  Kemal UZUN
  Merhaba. Size nasıl yardımcı olabiliriz?