Yat Kiralama

Yat Kiralama

İstanbul Boğazı’nın benzersiz manzarasına tanıklık etmek için yat kiralama ve tekne kiralama hizmetimizden yararlanabilirsiniz. İstanbul boğazında yat ve tekne kiralama hizmetimiz, saatlik, günlük ve haftalık olarak sunulmaktadır.

Tüm kiralık yat ve teknelerimiz, dört mevsim hizmet verebilmek üzere tasarlanmış ve donatılmıştır. Bogazgeziturlari ekibi olarak yatlarımızın tüm organizasyonlarınızda hizmet verebilecek kapasitede olduğunu belirtmek isteriz.

Yat kiralama hizmetinde önceliğimiz, siz değerli misafirlerimizin unutulmaz bir gün geçirmesidir. Bu doğrultuda, organizasyonunuzun tüm detaylarını en ince ayrıntısına kadar düşünüp gerçekleştiriyoruz.

Kiralık yat fiyat bilgisi için, aşağıda belirtilen detayları ekibimizle birlikte kararlaştırmanız gerekmektedir. Detayları belirledikten sonra, ekibimiz en uygun kiralık yat fiyatlarını listeleyip sizlere iletecektir.

İstanbul Yat Kiralama organizasyonu hakkında tüm detayları aşağıdaki başlıklar halinde belirtiyoruz.

İstanbul Yat Kiralama

İstanbul Boğazı’nın muhteşem manzarası ve tarihi yapıları eşliğinde, unutulmaz bir gün yaşamak için yat kiralama hizmetimizden faydalanabilirsiniz. Ayrıca, ekstra hizmetlerle gününüzü taçlandırabilirsiniz.

Boğazda yat kiralama hizmetimiz, birçok organizasyon türü ve detayı içermektedir. Organizasyonunuzu kusursuz bir şekilde gerçekleştirebilmek için, ekibimizle kararlaştırmanız gereken bazı detayları aşağıda listeledik.

 1. Organizasyon Tarihi ve Saati
 2. Yat Seçimi
 3. Kişi Sayısı
 4. Organizasyon Türü
 5. Menü Seçimleri ve Ekstra İstekler

Yukarıda kararlaştırmanız gereken detayları belirttik bu detayları yetkilimiz ile kararlaştırabilir ve unutulmaz bir güne imza atabilirsiniz.

Boğazda Yat Kiralama Organizasyonunun Detaylarını Kararlaştırın

Organizasyonunuzu boğazda kusursuz bir şekilde gerçekleştirebilmek için, bazı detayları kararlaştırmanız gerekmektedir. Aşağıda sizler için bu detayları başlıklar halinde belirtiyoruz. Ekibimize iletişim numaralarımızdan veya mail yoluyla ulaşarak, bu detaylar hakkında bilgi alabilir ve sizlere yardımcı olmalarını isteyebilirsiniz.

Yat Seçimi ve Kişi Sayısı

Bogazgeziturlari ekibi olarak, bünyemizde bulunan kiralık yat ve teknelerimiz tüm kişi sayısı gruplarına dört mevsim, haftanın her günü ve her saati hizmet verebilmek için tasarlanmıştır.

Filomuzdaki kiralık yat ve tekneleri sitemiz üzerinden inceleyebilir ve size en uygun olanı seçebilirsiniz. Teknelerimizin profillerinde, kişi kapasiteleri ve özellikleri gibi ayrıntılar belirtilmektedir.

Ekibimize iletişim numaralarımızdan ulaşarak yat önerileri alabilirsiniz. Kişi sayınızı, tarih ve saat bilgisini ekibimize ilettiğinizde, sizin için en uygun yatları listeleyip sunacaklardır. Bu doğrultuda yat seçiminizi yapabilir ve kusursuz bir organizasyona ilk adımı atabilirsiniz.

Organizasyon Tarihi ve Saati

Bünyemizde bulunan tüm kiralık yat ve teknelerimiz sizlere haftanın her günü ve her saati hizmet verebilecek kapasitede olduğunu belirtmek isteriz. Seçim yapabileceğiniz bazı kiralama türlerini aşağıda listeledik.

 1. Saatlik Yat Kiralama
 2. Günlük Yat Kiralama
 3. Haftalık Yat Kiralama
 4. Konaklamalı Yat Kiralama

Saatlik Yat Kiralama

Müşterilerimiz tarafından sıklıkla tercih edilen bir hizmet olan saatlik yat kiralama, en az 2 saat olarak belirlenmiştir ve genellikle evlilik teklifi, doğum günü ve mezuniyet partileri, akşam yemeği ve yıldönümü yemekleri, arkadaş toplantıları ve adalar yüzme turları organizasyonları için seçilmektedir.

Günlük, Haftalık ve Konaklamalı Yat Kiralama

Günlük, haftalık ve konaklamalı yat kiralama ise genellikle yazlık bölgelerde ve İstanbul Boğazı’nda tercih edilmektedir. Bünyemizde bulunan tüm teknelerimiz günlük, haftalık ve konaklamalı hizmetler için dizayn edilmiş ve donatılmıştır. Günlük ve haftalık konaklamalı yat kiralama hizmeti genellikle adalar bölgesinde ve İstanbul Boğazı’nda gerçekleşmektedir.

Organizasyonunuzu gerçekleştirmek istediğiniz tarihi ve saati belirledikten sonra, ekibimize belirtmeniz gerekmektedir. Ekibimiz seçtiğiniz yatın rezervasyon tarihlerini kontrol edecek ve size yatın uygunluğu hakkında bilgi verecektir. Eğer seçtiğiniz yat belirttiğiniz tarihlerde doluysa, ekibimiz sizin için en uygun alternatif kiralık yat ve tekneleri listeleyerek iletecektir.

Organizasyon Türü ve Menü Seçimleri

İstanbul Yat Kiralama hizmeti bir çok organizasyon türünü barındırdığını belirtmiştik, Bunların bazılarını aşağıda sizler için listeledik.

 1. Yatta Akşam Yemeği
 2. Yatta Kahvaltı
 3. Yatta Evlilik Teklifi
 4. Doğum Günü ve Mezuniyet Partileri
 5. Adalar Turları
 6. Yüzme Turları
 7. Boğaz Turu

Kiralık yatlar ile yukarıda listelediğimiz gibi bir çok organizasyon türünü düzenleyebilirsiniz. Tüm organizasyon türleri hakkında bilgi almak veya kendi organizasyon konseptinizi düzenlemek için ekibimiz ile iletişime geçebilir ve detaylı bilgiyi alabilirsiniz.

Yatta Akşam Yemeği ve Kahvaltı Organizasyonları

İstanbul Boğazı’nın eşsiz manzarası eşliğinde, yatta akşam yemeği organizasyonu veya güne mükemmel bir başlangıç için yatta kahvaltı organizasyonu gerçekleştirebilirsiniz. Her iki organizasyonda da muhteşem bir deneyim yaşayacağınızın garantisini veriyoruz. Aşçılarımızın sizin için hazırladığı birbirinden leziz menüler ile birlikte, lüks motor yatlarımızda sizi misafir etmekten mutluluk duyuyoruz.

Yatta Evlilik Teklifi Organizasyonu

Kuşkusuz evlilik teklifi bir insanın hayatındaki en önemli ve en heyecanlı anlardan birisidir, Bu önemli anınızda yanınızda olmak ve organizasyonunuzu kusursuz şekilde gerçekleştirmek için ekibimiz İstanbul boğazında hizmet vermektedir. Bir çok sürpriz detay ile beraber unutamayacağınız evlilik teklifi anısı gerçekleştirebilirsiniz, Yatta evlilik teklifi organizasyonu hakkındaki tüm sorular ve detaylar için ekibimize iletişim numaralarımızdan ulaşabilirsiniz.

Doğum Günü ve Mezuniyet Partileri

İstanbul Boğazı’nın muhteşem manzarası eşliğinde doğum günü veya mezuniyet partilerinizi kusursuz bir şekilde gerçekleştirmek isterseniz, kiralık yatlarımız sizin için ideal bir seçenek olacaktır. Ekibimiz, tüm detayları sizin yerinize düşünür ve unutulmaz bir organizasyon garantisi sunar.

Kiralık yat ve teknelerimiz, doğum günü ve mezuniyet partileriniz için tamamen uygun kapasitededir. Kendine özgü menüleri olan tecrübeli aşçılarımızın lezzetli menülerini seçebilir veya kendi yiyecek ve içeceklerinizi getirerek ekibimizden sunum talep edebilirsiniz.

İstanbul yat kiralama ekibi olarak, sizin için birçok menü seçeneği sunmaktan mutluluk duyuyoruz. Ekibimize menüler hakkında bilgi sahibi olmak istediğinizi belirtmeniz yeterlidir, size tüm seçenekleri sunacaklardır. Seçiminizi yaparak, kusursuz bir organizasyon düzenleyebilirsiniz.

Unutulmaz bir doğum günü veya mezuniyet partisi için, ekibimizle iletişime geçebilir ve detaylı bilgi alabilirsiniz.

Ekstra İstekler

İstanbul Yat Kiralama ekibi olarak her organizasyon türüne göre ekstra hizmet sağlamaktayız, Ekstra hizmetler bir çok misafirimiz tarafından seçilmektedir. Misafirlerimiz tarafından en çok tercih edilen bazı ekstra hizmetleri aşağıda sizler için listeledik.

 1. Masa Süsleme
 2. Yat Süsleme
 3. Boğaz Köprüsünde Lazer ve Volkan Gösterisi
 4. Havai Fişek Gösterisi
 5. Canlı Müzik
 6. Dans Ekibi
 7. Bay Kemancı veya Bayan Kemancı

Ekstra hizmetlerin tümünü iletişime geçtiğiniz ekibimiz sizlere menü olarak iletecektir, Bu doğrultuda ekstra isteklerinizi belirleyebilir ve yat turunuzu kusursuz şekilde gerçekleştirebilirsiniz.

Organizasyon Esnasında Görebileceğiniz Tarihi Yapılar

Yat kiralama ve tekne kiralama organizasyonu esnasında görebileceğiniz bir çok tarihi yapı ve manzara vardır. Bu yapıları ve manzaraları fotoğraflayabilir unutulmaz bir günün anısı olarak saklayabilirsiniz. Organizasyonunuz esnasında görebileceğiniz tarihi yapıları sizler için aşağıda listeledik.

 1. Kız Kulesi
 2. Çırağan Sarayı
 3. Dolmabahçe Sarayı
 4. Ortaköy Camii
 5. Rumeli Hisarı
 6. Anadolu Hisarı
 7. Küçüksu Kasrı
 8. Beylerbeyi Sarayı
 9. Beylerbeyi Camisi

Yat Kiralama Fiyatları

İstanbul’da yat kiralama hizmeti sunan ekibimiz, size yat kiralama fiyatları hakkında detaylı bilgi verebilmemiz için öncelikle belirli detayların kararlaştırılması gerektiğini belirtmek isteriz. Fiyatlarımız, sizin tercihlerinize ve organizasyonun detaylarına bağlı olarak belirlenmektedir.

Yat kiralama fiyatlarımızı belirlerken, seçtiğiniz yatın özellikleri, organizasyonun süresi ve diğer isteklerinizi göz önünde bulunduruyoruz. Size en uygun fiyatı sunabilmek için elimizden geleni yapıyoruz.

Siz de hayal ettiğiniz organizasyonu gerçekleştirmek için hemen yat kiralayabilirsiniz. Ekibimizle iletişime geçin ve detayları konuşarak size özel bir teklif alın.

Ekonomik ve Lüks Paketler Hakkında Bilgi Sahibi Olun

Bogazgeziturlari ekibi olarak, evlilik teklifi, akşam yemeği, doğum günü ve yıl dönümü kutlamaları gibi birçok konseptte uygun fiyatlı paketlerimizi sizlerin istekleri doğrultusunda hazırladık.

İletişime geçtiğiniz takdirde size özel paket menülerimizi sunacağız. Bu sayede bütçenize uygun paketlerimiz arasından seçim yapabilirsiniz ve unutulmaz bir organizasyon gerçekleştirebilirsiniz.

Tüm ekonomik sınıflara hitap eden onlarca paketimiz arasından seçiminizi yaparak yat kiralama fiyatlarından daha uygun fiyatlarla yararlanabilirsiniz. Paket hizmetlerimiz hakkında detaylı bilgi almak için ekibimizle iletişime geçmeyi unutmayın!

Neden Bogazgeziturlari.com ?

İstanbul Boğazı’nın tüm güzelliğini siz değerli misafirlerimize sunmak için Bogazgeziturlari ekibi olarak her zaman hazırız. Sizlerin isteklerinin tamamını dikkate alarak kusursuz ve muhteşem bir organizasyon düzenliyoruz. Deneyimli ekibimiz, haftanın her günü ve her saati sizin sorularınızı cevaplayacak kapasitededir.

Tüm kiralık yat ve teknelerimiz dört mevsim hizmet vermek üzere tasarlanmıştır ve ekibimiz, organizasyonunuzu eksiksiz bir şekilde gerçekleştirmeniz için size yardımcı olacaktır. Tecrübeli kaptanlarımız en uygun rotalarda seyir edecek ve İstanbul Boğazı’nın tüm manzaralarını sizlere sunacaklar.

Bünyemizdeki tüm yatlarımız hijyen kurallarına uygun bir şekilde temizlenmektedir ve profesyonel ekibimiz, sizin isteklerinize uygun olarak hareket etmektedir. Ayrıca, yemek menülerimiz son derece lezzetli ve hijyenik bir şekilde hazırlanmaktadır.

Yat kiralama fiyatlarımız şeffaf ve her ekonomik sınıfa uygun olacak şekilde belirlenmiştir. Sürpriz fiyatlarla karşılaşmayacaksınız. Bogazgeziturlari.com aracılığıyla unutulmaz bir organizasyon gerçekleştirmek için bizimle iletişime geçebilirsiniz. Kurumsal kimliğimiz ve uygun fiyatlarımızla İstanbul Boğazı’nda hizmet vermeye devam ediyoruz.

Teklif Formu

  Whatsapp
  Kemal UZUN
  Kemal UZUN
  Merhaba. Size nasıl yardımcı olabiliriz?