Teknede Parti

Teknede Parti

İstanbul Boğazının büyüleyici manzarası eşliğinde Teknede Parti kulağa hoş geliyor değil mi ? Sıradan ve alışagelmiş parti organizasyonları yerine Teknede parti organizasyonu ile unutulmaz bir akşam geçirebilirsiniz.

Bünyemizde bulunan tüm parti teknelerimiz 2 ila 500 kişiye kadar hizmet verebilmek için donatılmış ve dizayn edilmiştir, Bu doğrultuda kusursuz partiler gerçekleştirebilir ve yıllarca unutulmayacak anılar sahibi olabilirsiniz.

Teknede parti hizmeti veren tüm teknelerimiz de ses sistemi olduğunu belirtmek istiyoruz, Açık ve kapalı alanları sayesinde sizlere dört mevsim haftanın her günü ve saati hizmet verebilmekteyiz.

Teknelerimiz ve yatlarımız after partiler, doğum günü partileri ve bir çok parti organizasyonunu gerçekleştirebilecek kapasitededir, Tecrübeli kadromuz ve Lüks teknelerimiz ile İstanbul Boğazında kusursuz hizmet sağlamaktayız.

Yatta parti organizasyonunuz tamamen sizlerin istekleri doğrultusunda gerçekleşmektedir, Dilerseniz ekstra hizmetlerimizden faydalanabilir ve partinizi taçlandırabilirsiniz.

Ekstra Hizmetler İle Teknede Parti Organizasyonunuzu Kusursuz Hale Getirin

Bogazgeziturlari ekibi olarak sizlere bir çok ekstra hizmet sunmaktayız, DJ Performansı, Alköllü ve alkölsüz menüler, Canlı müzik, Dans ekibi, Tekne Süslemesi gibi bir çok hizmet hakkında bilgi sahibi olmak için bizlere iletişim numaralarımızdan ulaşabilirsiniz.

Ek bir seçenek olarak dilerseniz kendi ekipmanlarınızı, yiyecek ve içeceklerinizi getirebilirsiniz, bu doğrultuda tecrübeli servis ekibimiz sizlere getirdiğiniz yiyecek ve içecekleri organizasyon boyunca servis edecektir.

Boğazda parti organizasyonu ile alakalı aklınızdaki tüm soru işaretlerini gidermek için ekibimiz ile iletişime geçebilirsiniz.

Parti Teknelerimiz ve Yatlarımız Hakkında Bilgi Sahibi Olun

Parti teknelerimiz genelde yüksek sayıya sahip gruplar tarafından tercih edilmektedir, sizleri 35 ila 500 kişiye kadar teknede parti hizmeti veren teknelerimiz de misafir edebilir ve kusursuz bir parti organizasyonu geçirmenizi sağlayabiliriz.

Ek bir seçenek olarak düşük sayıya sahip gruplar yatta parti organizasyonunu tercih etmektedir, Tüm yatlarımız sizlere dört mevsim hizmet sağlayabilmek için dizayn edilmiş ve donatılmıştır. 2 ila 35 kişiye kadar olan gruplarınız için yatlarımız hakkında bilgi alabilir ve unutulmaz organizasyona imza atabilirsiniz.

Unutulmaz Partiler İçin Bogazgeziturlari.com

Bogazgeziturlari ekibi olarak yüksek kalite anlayışımız ve uygun fiyatlarımız ile bir çok misafirimiz tarafından tercih edilmekteyiz,

İstanbul Boğazında gerçekleştirdiğimiz partiler ve diğer organizasyonlarin verdiği tecrübe ile kusursuz bir parti hizmeti sağlamakta olduğumuzu belirtmek isteriz.

Teknede parti organizasyonu için detaylı bilgi ve fiyat almak için bizlere iletişim numaralarımızdan ulaşabilirsiniz, Tecrübeli ekibimiz sizlere haftanın her günü ve saati hizmet vermektedir.

Teklif Formu

  Ziyaretçi Yorumları

  Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

  Whatsapp
  Kemal UZUN
  Kemal UZUN
  Merhaba. Size nasıl yardımcı olabiliriz?