Teknede Mezuniyet

Teknede Mezuniyet

Yıllarca hayali kurulan teknede mezuniyet partinizi İstanbul boğazının eşsiz manzarası eşliğinde lüks motor yatlarımız ve teknelerimiz de gerçekleştirebilir ve unutulmayacak anılar biriktirebilirsiniz.

Bünyemizde bulunan ve teknede mezuniyet hizmeti veren teknelerimiz tüm kişi gruplarına dört mevsim, haftanın her günü ve saati hizmet verebilecek kapasitede olduğu belirtmek isteriz, 20 ila 400 kişiye kadar gruplarınız ile teknede mezuniyet partinizi gerçekleştirebilirsiniz.

Teknede mezuniyet organizasyonları tamamen sizlerin istekleri doğrultusunda gerçekleşmektedir, Yemekli menüler veya kokteyl menülerden seçimlerinizi yapabilir ve mezuniyet balonuzu taçlandırabilirsiniz.

Mezuniyet organizasyonları genelde 4 saat sürmekte isteğe bağlı saat aralığı değişmektedir, Organizasyon yetkilimiz ile iletişime geçtikten sonra sizler için uygun olan saat aralığını seçebilirsiniz.

Tamamen grubunuza özel olan mezuniyet partisine dışarıdan grup dahil olmaz, sizlere özel mezuniyet balonuz için tarih ve saat uygunluğu için ekibimiz ile iletişime geçebilirsiniz.

Bünyemizde bulunan tüm mezuniyet teknelerinin açık ve kapalı alanları olmak ile beraber tamamen konfor için dizayn edilmiş ve donatılmıştır. Dilerseniz mezuniyet organizasyonunuzu teras katında veya kapalı salonumuzda gerçekleştirebilirsiniz.

Teknede mezuniyet partiniz süresince tecrübeli kaptanlarımız sizler için en uygun rota üzerinde seyir edecektir, bu doğrultuda hem mezuniyet partinizi gerçekleştirebilir hem de İstanbul boğazının büyüleyici manzarasını seyredebilirsiniz.

Mezuniyet teknelerimiz İstanbul boğazında bulunan tüm iskelelere yanaşabilmektedir, Kalkış ve varış iskelesi seçimi için ekibimizden bilgi almayı unutmayın.

Teknede mezuniyet organizasyonunuz için dilerseniz kendi yiyecek ve içecekleriniz temin edebilirsiniz, Temin ettiğiniz yiyecek ve içecekleri teknemizde bulunan ekibimize teslim etmeniz doğrultusunda tur esnasında sizlere sunumu yapılacaktır.

Yatta mezuniyet ve Teknede mezuniyet hizmeti sağlayan tüm teknelerimizde ses sistemi olmak ile birlikte dilerseniz kendi playlistinizi hazırlayabilirsiniz, İsteğe bağlı ekstra hizmet olarak DJ performansı alabilir ve mezuniyet partinizi kusursuz hale getirebilirsiniz.

Ekstra hizmetler ve tur içeriği hakkında bilgi sahibi olmak için ekibimiz ile iletişime geçmeniz yeterlidir.

Yatta Mezuniyet Partisi

Yatta mezuniyet partileri düşük kişi sayılı gruplar tarafından daha çok tercih edilmektedir, 35 Kişiye kadar olan gruplarınız için mezuniyet partisi konseptinde dizayn edilmiş yatlarımızda sizleri misafir edebilir ve unutulmaz anlar geçirmenize yardımcı olabiliriz.

Mezuniyet teknelerimizdeki gibi dilerseniz yemekli menülerimiz veya kokteyl menülerimizden seçimlerinizi yapabilirsiniz. Ekibimiz sizler için bir çok yemekli ve yemeksiz menü hazırlamakta ve sizlere sunmaktadır.

Menüler hakkında detaylı bilgi sahibi olmak için menü sayfamıza göz atabilir veya ekibimiz ile iletişime geçebilirsiniz.

Yatta mezuniyet turları minimum 2 saat olarak gerçekleşmektedir, Dilerseniz 2 saat üzeri kiralama yapabilirsiniz. İletişimde olduğunuz ekibimizden kiralama detayları hakkında bilgi alabilir ve bu doğrultuda seçimlerinizi yapabilirsiniz.

Teknede ve Yatta Mezuniyet Fiyatları

Teknede ve yatta mezuniyet fiyatları tamamen sizlerin istekleri doğrultusunda hazırlanmaktadır, Ekibimiz ile iletişime geçtikten sonra Ekstra istekleriniz, Menü seçimleriniz, tarih ve saat seçiminizi belirlemeniz doğrultusunda sizler için en uygun fiyat teklifi verilecektir.

Bogazgeziturlari ekibi olarak organizasyon fiyatlarımıza güvenmek ile birlikte hizmet kalitemize de güvenmekteyiz.

Teklif Formu

  Ziyaretçi Yorumları

  Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

  Whatsapp
  Kemal UZUN
  Kemal UZUN
  Merhaba. Size nasıl yardımcı olabiliriz?