Teknede Mezuniyet

Teknede Mezuniyet

İstanbul Boğazı’nın benzersiz manzarası eşliğinde, yıllarca hayalini kurduğunuz teknede mezuniyet partinizi lüks motor yatlarımız ve teknelerimizle gerçekleştirebilir, unutulmaz anılar biriktirebilirsiniz. Bu hizmetimizden yararlanarak, 20 ila 400 kişiye kadar gruplarınızla dört mevsim, haftanın her günü ve saati teknede mezuniyet partisi düzenleyebilirsiniz.

Bünyemizde bulunan teknelerimiz, mezuniyet organizasyonu için tamamen uygun kapasitede olup, kişi gruplarına özel hizmet vermektedir. Mezuniyet partinizin tamamen sizin istekleriniz doğrultusunda gerçekleşeceğini belirtmek isteriz. Yemekli menüler veya kokteyl menüler arasından seçim yapabilir ve mezuniyet balonunuzu taçlandırabilirsiniz.

Mezuniyet organizasyonları genellikle 4 saat sürer, ancak isteğe bağlı olarak saat aralığı değiştirilebilir. Organizasyon yetkilimizle iletişime geçtikten sonra, uygun olan saat aralığını seçebilirsiniz. Ayrıca, bu organizasyonlar tamamen grupunuza özeldir ve dışarıdan gruplar dahil edilmez. Mezuniyet balonunuz için tarih ve saat uygunluğu konusunda ekibimizle iletişime geçebilirsiniz.

Bünyemizde bulunan tüm mezuniyet tekneleri açık ve kapalı alanlara sahiptir. Tüm teknelerimiz, tamamen konforlu bir deneyim için özenle tasarlanmıştır ve donatılmıştır. Teras katında veya kapalı salonumuzda mezuniyet organizasyonunuzu gerçekleştirebilirsiniz. Herhangi bir sorunuz veya rezervasyon talebiniz için bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin.

Mezuniyet partinizi, deniz üzerinde eşsiz bir deneyimle taçlandırmaya ne dersiniz? Teknede mezuniyet hizmetimiz ile İstanbul Boğazı’nın büyüleyici manzarası eşliğinde unutulmaz anılar biriktirebilirsiniz.

Tecrübeli kaptanlarımız, sizin için en uygun rota üzerinde seyir ederek hem mezuniyet partinizi gerçekleştirebilmenizi hem de İstanbul Boğazı’nın muhteşem manzarasını seyredebilmenizi sağlayacaktır. Mezuniyet teknelerimiz, İstanbul Boğazı’ndaki tüm iskelelere rahatlıkla yanaşabilmektedir. Kalkış ve varış iskelesi seçimi konusunda ekibimizden bilgi almayı unutmayın.

Teknede mezuniyet organizasyonunuz için isterseniz kendi yiyecek ve içeceklerinizi temin edebilirsiniz. Temin ettiğiniz yiyecek ve içecekleri teknemizdeki ekibimize teslim ederseniz, tur esnasında sizlere servis yapılacaktır.

Teknelerimizde ses sistemi bulunmaktadır ve dilerseniz kendi playlist’inizi hazırlayabilirsiniz. Ayrıca, DJ performansı alarak mezuniyet partinizi daha da özel hale getirebilirsiniz. Ekstra hizmetler ve tur içeriği hakkında bilgi sahibi olmak için ekibimize ulaşabilirsiniz.

Teknede mezuniyet organizasyonunuz için bizimle iletişime geçin ve unutulmaz bir deneyim yaşayın.

Yatta Mezuniyet Partisi

Yatta Düzenlenen Mezuniyet Partileri

Düşük kişi sayılı gruplar için ideal olan yatta mezuniyet partileri, 35 kişiye kadar olan gruplarınız için özel olarak tasarlanmıştır. Bu özel konseptte dizayn edilmiş yatlarımızda mezuniyet partiniz için unutulmaz anılar biriktirmenizi sağlıyoruz.

Mezuniyet teknelerimizde olduğu gibi yemekli ve yemeksiz menülerimiz mevcuttur. Ekibimiz sizler için birçok seçenek sunmaktadır ve yemekli veya yemeksiz menülerimizden dilediğinizi seçebilirsiniz.

Menüler hakkında daha fazla bilgi edinmek için menü sayfamızı ziyaret edebilir veya ekibimizle iletişime geçebilirsiniz.

Yatta mezuniyet turları minimum 2 saat olarak gerçekleştirilmektedir ancak daha uzun süreli kiralama seçenekleri de mevcuttur. Kiralama detayları hakkında bilgi almak ve seçimlerinizi yapmak için ekibimizle iletişime geçebilirsiniz.

Teknede ve Yatta Mezuniyet Fiyatları

Teknede ve yatta mezuniyet fiyatları tamamen sizlerin istekleri doğrultusunda hazırlanmaktadır, Ekibimiz ile iletişime geçtikten sonra Ekstra istekleriniz, Menü seçimleriniz, tarih ve saat seçiminizi belirlemeniz doğrultusunda sizler için en uygun fiyat teklifi verilecektir.

Bogazgeziturlari ekibi olarak organizasyon fiyatlarımıza güvenmek ile birlikte hizmet kalitemize de güvenmekteyiz.

Teklif Formu

    Whatsapp
    Kemal UZUN
    Kemal UZUN
    Merhaba. Size nasıl yardımcı olabiliriz?