Teknede Nişan

Teknede Nişan

En önemli ve özel günlerinizden biri olan nişan gününüz İstanbul Boğazının manzarası eşliğinde kusursuz bir şekilde gerçekleştiğini düşünmek bile yüzleri gülümsetmeye yetiyor, Lüks motor yatlarımız ve nişan teknelerimiz ile 2 ila 500 kişiye kadar olan teknede nişan organizasyonlarını gerçekleştirmekteyiz.

Bünyemizde bulunan tüm nişan teknelerimiz ve yatlarımız teknede nişan organizasyonu gerçekleştirebilmek için dizayn edilmiş ve donatılmıştır.

Filomuzda bulunan tüm nişan teknelerinde ses sistemi olduğunu belirtmek istiyoruz, dilerseniz kendi playlistinizi hazırlayabilir ve bizlere teslim edebilirsiniz veya bir diğer seçenek olarak profesyonel DJ hizmeti alabilirsiniz.

Nişan organizasyonunun sizler için olan öneminin farkındayız, bu doğrultuda kusursuz kalite ve hizmet ile İstanbul boğazında tekne filomuz sizlere haftanın her günü ve saati hizmet vermektedir.

Teknede nişan organizasyonu son zamanlarda bir çok kişi tarafından tercih edilmektedir, Alışagelmiş kapalı mekanlarda ve standart şekilde gerçekleşen nişan organizasyonları yerine İstanbul Boğazının kusursuz ve eşsiz manzarası eşliğinde unutulmaz bir nişan organizasyonu gerçekleştirebilirsiniz.

Tecrübeli aşçı ekibimiz sizler için bir çok yemekli ve yemeksiz menü hazırlamakta ve sunmaktadır, Dilerseniz menüleri kontrol edebilir ve sizler için uygun olan menü seçimini yapabilirsiniz.

Ek bir seçenek olarak yiyecek ve içeceklerinizi kendiniz temin edebilir ve ekibimize teslim edebilirsiniz bu doğrultuda ekibimiz nişan organizasyonunuz boyunca getirdiğiniz yiyecek ve içecekleri sizlere servis edecektir.

Teknede Nişan Organizasyonunuzu Kusursuz Şekilde Gerçekleştirebilirsiniz

Bogazgeziturlari ekibi olarak sizler için bir çok ekstra hizmet sağlamaktayız, Bu ekstra hizmetler sayesinde nişan organizasyonunuzu taçlandırabilir ve misafirlerinize unutulmaz bir gün yaşatabilirsiniz.

Ekibimiz sizlere Profesyonel DJ performansı, Tekne veya Yat süsleme, Dans ekibi, Canlı müzik, Yemekli ve yemeksiz menüler gibi bir çok ekstra hizmet sunmaktadır.

Ekstra hizmetlerin tamamı ve teknede nişan organizasyonu hakkında bilgi sahibi olmak için ekibimiz ile iletişime geçmenizin yeterli olduğunu belirtmek isteriz.

Ek bir seçenek olarak sizler için hazırladığımız paket hizmetlerden faydalanabilir ve teknede nişan organizasyonunuzu en uygun fiyatlara gerçekleştirebilirsiniz.

Yemekli Menüler Eşliğinde Unutulmaz Bir Nişan Organizasyonu

Aşçı ekibimizin sizler için bir çok menü hazırladığını yukarıda belirtmiştik, Bir çok misafirimiz tarafından nişan organizasyonları genelde yemekli olarak tercih edilmektedir bu doğrultuda yüksek kaliteli ve uygun fiyatlara bir çok menü hazırlamaktayız.

Kaliteli hizmetimizden emin olduğumuz kadar menülerimizden de emin olduğumuzu belirtmek istiyoruz, Tecrübeli ekibimiz tüm kişi gruplarına uygun olarak bir çok seçenek sunmaktadır.

Yemekli menülerimiz hakkında bilgi sahibi olmak için bizlere iletişim numaralarımızdan ulaşabilir veya site üzerinden menü bölümüne göz atabilirsiniz.

Teknede Nişan Hakkındaki Tüm Sorularınız İçin Bizlere Ulaşabilirsiniz

Nişan organizasyonunuzun sizler için olan öneminin farkındayız, Ekibimiz yılların verdiği tecrübe ile sizlere hizmet vermektedir bu doğrultuda nişan organizasyonunuzu kusursuz ve hatasız şekilde gerçekleştirebileceğimizin garantisini verebilmekteyiz.

Tecrübeli ekibimiz haftanın her günü ve saati sizlere hizmet vermektedir, Aklınızda olan tüm soru işaretlerini bizlere ulaşarak kaldırabilir ve kusursuz bir nişan organizasyonu gerçekleştirebilirsiniz.

Teklif Formu

  Ziyaretçi Yorumları

  Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

  Whatsapp
  Kemal UZUN
  Kemal UZUN
  Merhaba. Size nasıl yardımcı olabiliriz?