Teknede Nişan

Teknede Nişan

En önemli ve özel günlerinizden biri olan nişan gününüz İstanbul Boğazının manzarası eşliğinde kusursuz bir şekilde gerçekleştiğini düşünmek bile yüzleri gülümsetmeye yetiyor. Lüks motor yatlarımız ve nişan teknelerimiz ile 2 ila 500 kişiye kadar olan teknede nişan organizasyonlarını gerçekleştirmekteyiz.

Bünyemizde bulunan tüm nişan teknelerimiz ve yatlarımız teknede nişan organizasyonu gerçekleştirmek için dizayn edilmiş ve donatılmıştır. Filomuzda bulunan tüm nişan teknelerinde ses sistemi olduğunu belirtmek istiyoruz. Ek olarak dilerseniz kendi playlistinizi hazırlayabilirsiniz, bizlere teslim edebilirsiniz. Ekstra bir diğer seçenek olarak profesyonel DJ hizmeti alabilirsiniz.

Nişan organizasyonunun sizler için olan öneminin farkındayız. Bu doğrultuda kusursuz kalite ve fiyatlar ile İstanbul boğazında hizmet vermekteyiz. Özellikle tekne filomuz sizlere haftanın her günü ve saati hizmet vermektedir.

Teknede nişan organizasyonu son zamanlarda bir çok kişi tarafından tercih edilmektedir. Alışagelmiş kapalı mekanlarda ve standart şekilde gerçekleşen nişan organizasyonları yerine; İstanbul Boğazının kusursuz ve eşsiz manzarası eşliğinde unutulmayacak bir nişan organizasyonu gerçekleştirebilirsiniz. Tecrübeli aşçı ekibimiz sizler için bir çok yemekli ve yemeksiz menü hazırlamaktadır ve sunmaktadır. Dilerseniz menüleri kontrol edebilirsiniz ve sizler için uygun olan menü seçimini yapabilirsiniz.

Ek bir seçenek olarak yiyecek ve içeceklerinizi kendiniz temin edebilirsiniz ve ekibimize teslim edebilirsiniz. Bu doğrultuda ekibimiz nişan organizasyonunuz boyunca getirdiğiniz yiyecek ve içecekleri sizlere servis edecektir.

Teknede Nişan Organizasyonu

Bogazgeziturlari ekibi olarak sizler için bir çok ekstra hizmet sağlamaktayız. Bu ekstra hizmetler sayesinde nişan organizasyonunuzu taçlandırabilir ve misafirlerinize unutulmayacak bir gün yaşatabilirsiniz.

Ekibimiz sizlere; Profesyonel DJ performansı, Tekne ve Yat süsleme, Dans ekibi, Canlı müzik, Yemekli ve yemeksiz menüler gibi bir çok ekstra hizmet sunmaktadır. Ekstra hizmetlerin tamamı ve teknede nişan organizasyonu hakkında bilgi sahibi olmak için ekibimiz ile iletişime geçmenizin yeterli olduğunu belirtmek isteriz.

Nişan için tekne kiralama fiyatlarına ek bir seçenek olarak sizler için hazırladığımız paket hizmetlerden faydalanabilirsiniz. Bu doğrultuda teknede nişan organizasyonunuzu en uygun fiyatlara gerçekleştirebilirsiniz.

Nişan için Tekne veya Yat Kiralama Fiyatları

Nişan için tekne ve yat kiralama fiyatları alışagelmiş mekanlara göre daha uygun olduğunu söylemek isteriz. Bünyemizde bulunan tekneler lüks ve ekonomik olarak ayrılmaktadır. Bu doğrultuda nişan teknelerimiz tüm ekonomik sınıflara en uygun fiyatlar ile kaliteli hizmet verebilmektedir. Nişan organizasyonunuz için tekne ve yat kiralama fiyatları hakkında detaylı bilgi sahibi olmak için ekibimiz ile iletişime geçebilirsiniz.

Yemekli Menüler Eşliğinde Unutulmayacak Nişan Organizasyonu

Aşçı ekibimizin sizler için bir çok menü hazırladığını yukarıda belirtmiştik. Bir çok misafirimiz tarafından nişan organizasyonları genelde yemekli olarak tercih edilmektedir. Bu doğrultuda yüksek kaliteli ve uygun fiyatlara bir çok menü hazırlamaktayız.

Kaliteli hizmetimizden emin olduğumuz kadar menülerimizden de emin olduğumuzu belirtmek istiyoruz, Tecrübeli ekibimiz tüm kişi gruplarına uygun olarak bir çok seçenek sunmaktadır.

Yemekli menülerimiz hakkında bilgi sahibi olmak için bizlere iletişim numaralarımızdan ulaşabilirsiniz. Ek olarak site üzerinden menü bölümüne göz atabilirsiniz.

Teknede Nişan Hakkındaki Tüm Sorularınız İçin Bizlere Ulaşabilirsiniz

Nişan organizasyonunuzun sizler için olan öneminin farkındayız, Ekibimiz yılların verdiği tecrübe ile sizlere hizmet vermektedir bu doğrultuda nişan organizasyonunuzu kusursuz ve hatasız şekilde gerçekleştirebileceğimizin garantisini verebilmekteyiz.

Tecrübeli ekibimiz özellikle haftanın her günü ve saati sizlere hizmet vermektedir. Hem aklınızda olan tüm soru işaretlerini bizlere ulaşarak kaldırabilirsiniz hemde kusursuz bir nişan organizasyonu gerçekleştirebilirsiniz.

Teklif Formu

  Ziyaretçi Yorumları

  Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

  Whatsapp
  Kemal UZUN
  Kemal UZUN
  Merhaba. Size nasıl yardımcı olabiliriz?