Teknede Nişan

Teknede Nişan

Teknede Nişan günü, hayatınızın en özel anlarından biridir ve İstanbul Boğazı’nın muhteşem manzarası eşliğinde gerçekleştirdiğiniz bir organizasyon, sizleri mutlu etmeye yetecektir. Bizler, lüks motor yatlarımız ve nişan teknelerimiz ile 2 ila 500 kişi arasındaki her türlü nişan organizasyonunu başarıyla gerçekleştirmekteyiz.

Bünyemizdeki tüm nişan teknelerimiz ve yatlarımız, nişan organizasyonları için özel olarak tasarlanmış ve donatılmıştır. Filomuzda bulunan tüm nişan teknelerinde ses sistemleri mevcuttur. Ayrıca, dilediğiniz takdirde kendi müzik listelerinizi hazırlayabilir ve bize teslim edebilirsiniz. Profesyonel DJ hizmetimiz de ekstra bir seçenektir.

Nişan organizasyonunuzun ne kadar önemli olduğunu biliyor ve bu doğrultuda İstanbul Boğazı’nda en yüksek kalitede hizmet veriyoruz. Tekne filomuz, haftanın her günü ve saati sizlere hizmet sunmaktadır

Teknede nişan organizasyonu son zamanlarda birçok kişi tarafından tercih edilmektedir. Geleneksel kapalı mekanlarda yapılan ve sıradan olan nişan organizasyonları yerine, İstanbul Boğazı’nın kusursuz ve eşsiz manzarası eşliğinde unutulmaz bir nişan organizasyonu gerçekleştirebilirsiniz. Tecrübeli aşçı ekibimiz sizler için birçok yemekli ve yemeksiz menü hazırlamakta ve sunmaktadır. Menülerimizi kontrol edebilir ve sizler için uygun olan menü seçimini yapabilirsiniz.

Ayrıca yiyecek ve içeceklerinizi kendiniz temin edebilir ve ekibimize teslim edebilirsiniz. Bu durumda, nişan organizasyonunuz boyunca getirdiğiniz yiyecek ve içecekleri sizlere servis etmekten mutluluk duyacak olan ekibimiz mevcuttur.

Teknede Nişan Organizasyonu

Bogazgeziturlari ekibi olarak sizlere birçok ekstra hizmet sunuyoruz, böylece nişan organizasyonunuzu taçlandırabilir ve misafirlerinize unutulmaz bir gün yaşatabilirsiniz. Profesyonel DJ performansı, teknelerin ve yatların süslemesi, dans ekibi, canlı müzik, yemekli ve yemeksiz menüler gibi birçok ekstra hizmet sunuyoruz. Tüm ekstra hizmetler hakkında bilgi almak ve teknede nişan organizasyonu için bizimle iletişime geçmek yeterlidir.

Nişan organizasyonunuz için tekne kiralama fiyatlarına ek olarak hazırladığımız paket hizmetlerden de faydalanabilirsiniz. Bu sayede, teknede nişan organizasyonunuzu en uygun fiyatlarla gerçekleştirebilirsiniz.

Nişan için Tekne veya Yat Kiralama Fiyatları

Nişan organizasyonları için teknelerimizi tercih etmenin alışılmış mekanlara göre daha ekonomik olduğunu belirtmek isteriz. Teknelerimiz, lüks ve ekonomik olarak iki farklı seçenek sunmaktadır. Bu sayede nişan organizasyonunuz için her bütçeye uygun seçenekler sunabilmekteyiz. Tekne ve yat kiralama fiyatları hakkında detaylı bilgi almak ve size özel tekliflerimizi öğrenmek için bizimle iletişime geçebilirsiniz. Müşteri memnuniyeti odaklı hizmet anlayışımızla unutulmaz bir nişan organizasyonu için yanınızdayız.

Yemekli Menüler Eşliğinde Unutulmayacak Nişan Organizasyonu

Teknede nişan organizasyonlarında yemekli menüler genellikle tercih edilen bir seçenektir. Bu nedenle aşçı ekibimiz sizler için geniş bir yemekli menü seçeneği hazırlamaktadır. Menülerimiz, lezzetiyle misafirlerinizi büyülerken aynı zamanda uygun fiyatlarıyla da sizleri memnun edecektir.

Tecrübeli ekibimiz, farklı kişi gruplarına uygun olarak değişen menü seçenekleri sunmaktadır. Et, tavuk, balık ve sebze yemeklerinin yanı sıra salata, meze ve tatlı çeşitleri de menülerimizde yer almaktadır. Ayrıca, özel diyet veya istekleriniz için de özelleştirilmiş menüler hazırlayabiliriz.

Yüksek kaliteli malzemeler kullanarak hazırladığımız yemeklerimiz, misafirlerinize lezzetli bir deneyim yaşatacak. Aynı zamanda, teknede nişan organizasyonu için uygun fiyatlarla hazırladığımız yemekli menülerimiz ile bütçenizi de koruyabilirsiniz.

Menülerimiz hakkında detaylı bilgi almak için bizimle iletişime geçebilir veya web sitemizde yer alan menü bölümüne göz atabilirsiniz.

Teknede Nişan Hakkındaki Tüm Sorularınız İçin Bizlere Ulaşabilirsiniz

Nişan organizasyonunuzun sizler için olan öneminin farkındayız, Ekibimiz yılların verdiği tecrübe ile sizlere hizmet vermektedir bu doğrultuda nişan organizasyonunuzu kusursuz ve hatasız şekilde gerçekleştirebileceğimizin garantisini verebilmekteyiz.

Tecrübeli ekibimiz özellikle haftanın her günü ve saati sizlere hizmet vermektedir. Hem aklınızda olan tüm soru işaretlerini bizlere ulaşarak kaldırabilirsiniz hemde kusursuz bir nişan organizasyonu gerçekleştirebilirsiniz.

Teklif Formu

    Whatsapp
    Kemal UZUN
    Kemal UZUN
    Merhaba. Size nasıl yardımcı olabiliriz?