Teknede Fasıl

Teknede Fasıl

İstanbul Boğazı’nda belirlediğiniz gün ve saatlerde özel teknelerimizde teknede fasıl organizasyonu gerçekleştirebilirsiniz. Canlı fasıl grubumuz ve oryantal gösterileri ile birlikte aşçılarımızın hazırladığı lezzetli menülerin tadını çıkarabilir ve unutulmaz bir akşam geçirebilirsiniz.

Fasıl teknelerimiz tamamen özel olarak dizayn edilmiştir ve seçtiğiniz tarih ve saatlerde sadece sizin için ayrılır. Bu sayede dışarıdan herhangi bir grup tekneye katılmaz.

Teknelerimiz, dört mevsim hizmet verebilecek donanıma sahiptir. Kötü hava şartları organizasyonunuzu etkilemez. Ayrıca açık ve kapalı alanlarla tamamen konforunuz odaklı tasarlanmıştır.

Fasıl organizasyonu boyunca teknemiz sürekli seyir halindedir ve İstanbul Boğazı’nın tüm güzelliklerini seyredebilir, unutulmaz anılarınızı fotoğraflayabilirsiniz.

Yaz aylarında terasımızda İstanbul Boğazı’nın eşsiz manzarası eşliğinde fasıl akşamı geçirebilirsiniz. Kış aylarında ise kapalı alanlarımız sayesinde kusursuz bir fasıl organizasyonu düzenleyebilirsiniz. Böylece hem yaz hem de kış aylarında unutulmaz bir gün yaşayabilirsiniz.

Klasik Fasıl Değil Teknede Fasıl !

Bogazgeziturlari.com olarak, klasik mekanlarda yapılan fasıl akşamlarından sıkılmış misafirlerimiz için İstanbul Boğazı’nın eşsiz manzarasını sunarak aşçılarımızın hazırladığı lezzetli menülerle unutulmaz bir teknede fasıl organizasyonu sunuyoruz.

Teknemizdeki fasıl organizasyonu sadece sizlere özeldir ve dışarıdan herhangi bir kişi grubu kabul etmemekteyiz. Canlı fasıl ve oryantal ekibimiz eşliğinde seçtiğiniz menülerle unutulmaz bir gece yaşayabilirsiniz.

Meyhane keyfini teknemize taşıdığımız için Boğaz köprüsünün ışıkları altında özgürce eğlenebilirsiniz. Ekibimiz, birçok yemekli ve yemeksiz menü seçenekleri sunarak gününüzü taçlandırır ve grubunuzla birlikte yıllar boyu hatırlayacağınız bir akşam geçirebilirsiniz.

Tamamen Sizlerin İstekleri Doğrultusunda Fasıl Akşamı

Teknede düzenleyeceğiniz fasıl organizasyonunun tüm detaylarını sizin istekleriniz doğrultusunda gerçekleştiren Bogazgeziturlari.com ekibi olarak, menü seçimleri, canlı fasıl grubu, dans ekibi ve dansöz gibi birçok hizmet sunmaktayız.

Tarih ve saat seçimlerinizi, menü tercihlerinizi, dans ekibi ve dansöz seçimlerinizi iletişim numaralarımızdan bize ulaşarak kolaylıkla yapabilirsiniz. Ayrıca, kendi yiyecek ve içeceklerinizi getirerek organizasyonunuzu daha kişisel hale getirebilirsiniz. Tecrübeli servis ekibimiz de organizasyonunuz boyunca size hizmet vermek için hazır bulunacaktır.

Sizler için özel ve unutulmaz bir fasıl akşamı düzenlemek için tüm organizasyonlarınızda kusursuz hizmet sunmak için çaba gösteriyoruz. Tek yapmanız gereken bizi aramak ve hayalinizdeki organizasyonu gerçekleştirmek için adım atmak.

Teknede Fasıl Fiyatları

Bogazgeziturlari.com ekibi olarak teknede fasıl fiyatlarımızı tamamen sizin tercihlerinize göre belirliyoruz. Tekne veya yat seçimi, menü seçimleri, tarih ve saat gibi detaylar fasıl fiyatlarımızı etkileyen unsurlardandır.

Bizimle iletişime geçerek detayları kararlaştırabilir ve en uygun fiyat tekliflerimizi alabilirsiniz. Hizmet kalitemizden emin olduğumuz kadar fiyatlarımızın da uygun olduğunu belirtmek istiyoruz.

Unutulmaz bir teknede fasıl deneyimi için bize ulaşın!

Teklif Formu

    Whatsapp
    Kemal UZUN
    Kemal UZUN
    Merhaba. Size nasıl yardımcı olabiliriz?