Teknede Fasıl

Teknede Fasıl

İstanbul boğazında belirlediğiniz gün ve saatlerde Teknede fasıl organizasyonu gerçekleştirebilirsiniz, Canlı fasıl grubu ve oryantal gösterileri eşliğinde aşçılarımızın hazırladığı kusursuz ve lezzetli menülerin tadımını yapabilir ve unutulmaz bir akşam yaşayabilirsiniz.

Teknede fasıl tamamen sizlere özel olduğunu belirtmek isteriz, Seçtiğiniz tarih ve saatlerde teknemiz tamamen sizlere özel olmak ile birlikte dışarıdan herhangi bir grup tekneye dahil olmamaktadır.

Fasıl teknelerimiz dört mevsim hizmet verebilecek donanıma sahiptir, bu doğrultuda kötü hava şartları organizasyonunuzu etkilemez. Teknelerimiz de ve yatlarımızda açık ve kapalı alanlar olmak ile birlikte tamamen konfor odaklı dizayn edilmiştir.

Yatta fasıl organizasyonu boyunca teknemiz sürekli seyir halinde olmaktadır, İstanbul boğazının tüm güzelliğini seyredebilir ve fotoğraflayabilirsiniz.

Dilerseniz yaz günü İstanbul boğazının eşsiz manzarası eşliğinde de terasımızda fasıl akşamı geçirebilirsiniz.

Kış aylarında İstanbul boğazının farklı bir güzelliğe sahip olduğu herkes tarafından bilinmektedir, Kapalı alanlarımız sayesinde kusursuz bir fasıl organizasyonu düzenleyebilirsiniz, bu doğrultuda hem kış aylarında hem de yaz aylarında unutulmaz bir güne imza atabilirsiniz.

Klasik Fasıl Değil Teknede Fasıl !

Teknede fasıl organizasyonu Klasik mekanlarda fasıl akşamlarından sıkılan misafirlerimiz tarafından tercih edilmektedir, Bogazgeziturlari.com ekibi olarak İstanbul Boğazının eşsiz manzarası eşliğinde aşçılarımız tarafından hazırlanan kusursuz ve leziz menüler ile unutulmaz bir fasıl akşamı sözü veriyoruz.

Sadece sizlere özel olan fasıl organizyonuna dışarıdan herhangi bir kişi grubu alınmamaktadır, bu doğrultuda canlı fasıl ve oryantal ekibimiz ile seçtiğiniz menüler eşliğinde eğlenebilir ve unutulmaz bir anı sahibi olabilirsiniz.

Fasıl hizmeti alan misafirlerimiz için meyhaneyi teknelerimize taşıyoruz, Boğaz köprüsünün ışıkları altında dilediğiniz gibi eğlenebilirsiniz. Ekibimiz sizler için bir çok yemekli ve yemeksiz menüler hazırlamakta fasıl menüleri hakkında bilgi sahibi olarak gününüzü taçlandırabilir ve grubunuz ile yıllar boyu hatırlanacak bir akşam yaşayabilirsiniz.

Tamamen Sizlerin İstekleri Doğrultusunda Fasıl Akşamı

Bogazgeziturlari.com ekibi olarak fasıl gecenizi tamamen sizlerin istekleri doğrultusunda gerçekleştiriyoruz, Menü seçimleri, Canlı fasıl grubu, Dans ekibi ve Dansöz gibi bir çok hizmet sağlamaktayız.

Ekibimize iletişim numaralarımızdan ulaştığınız taktir de tarih ve saat seçimi, menü seçimleri, dans ekibi ve dansöz seçimlerinizi yapabilirsiniz.

Dilerseniz kendi yiyecek ve içeceklerinizi getirebilirsiniz, Tecrübeli servis ekibimiz sizlere organizasyonunuz boyunca hizmet vermektedir.

Organizasyonlarınızın sizler için öneminin farkında olduğumuzu her firsatta belirtmek istiyoruz, bu doğrultuda tüm organizasyonlarınız da kusursuz hizmet sağlamaktayız.

Unutulmaz bir fasıl akşamı için bir telefon kadar uzağınızdayız.

Teknede Fasıl Fiyatları

Teknede Fasıl fiyatları tamamen sizlerin istekleri doğrultusunda hazırlanmak ve sizlere sunulmaktadır, Tekne veya yat seçimi, Menü seçimleri, Tarih ve saat aralığı gibi bir çok detay fasıl fiyatlarına etki etmektedir.

Ekibimize iletişim numaralarımızdan ulaştığınız taktirde detayları kararlaştırabilir ve sizler için en uygun fiyat teklifi alabilirsiniz.

Bogazgeziturları ekibi olarak hizmet kalitemizden emin olduğumuz kadar fiyatlarımızdan da emin olduğumuzu belirtmek isteriz.

Teklif Formu

  Ziyaretçi Yorumları

  Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

  Whatsapp
  Kemal UZUN
  Kemal UZUN
  Merhaba. Size nasıl yardımcı olabiliriz?