Yatta Evlilik Teklifi

Yatta Evlilik Teklifi

Yatta evlilik teklifi hayatın en önemli anlarından birisidir. Son zamanların trendi olan lazer gösterileri eşliğinde yatta evlenme teklifi organizasyonu bir çok çiftin seçimi olmaktadır. Çiftler alışagelmiş evlenme tekliflerinin yerine İstanbul’un eşsiz manzarasında boğaz köprüsünde lazer gösterileri eşliğinde evlenme teklifi organizasyonunu tercih etmektedir.

Bu özel gününüzü en ince detayına kadar organize edebiliriz ve unutulmayacak bir anı sahibi olmanıza yardımcı olabiliriz.

Yatta Evlenme Teklifi

Bünyemizde bulunan tüm yatlarımız yatta evlenme teklifi organizasyonu için dizayn edilmiş olup bu özel gününüzde sizleri misafir edebilecek kapasitededir.

Yatta evlenme teklifi organizasyonunu düzenlemek için bir çok detayı belirlemeniz gerekmektedir. Bu detaylar organizasyonunu en önemli parçası olmak ile beraber kusursuz bir organizasyon geçirmeniz için en ince detayına kadar düşünülmelidir. Tecrübeli ekibimiz bu konuda sizlere en ince ayrıntısına kadar yardımcı olmaya hazır olduğunu belirtmek isteriz.

Yatta evlenme teklifi fiyatları her ekonomiye uygun olmak ile beraber ekstra istekler doğrultusunda belirlenmektedir.

Kusursuz Bir Teknede Evlilik Teklifi İçin Detayları Kararlaştırın

Yatta evlenme teklifi organizasyonu için ekibimiz ile birlikte belirlemeniz gereken detayları sizler için aşağıda listeledik.

 1. Tarih ve Saat
 2. Yat Seçimi
 3. Menü Seçimi
 4. Ekstra İstekler veya Paket Seçimi

Yukarıda belirttiğimiz detayları iletişimde olduğunuz ekibimiz ile kararlaştırmanız kusursuz bir organizasyon geçirmenizi sağlar. Ekibimiz sizlere yatta evlilik teklifi organizasyonunuz için en ince ayrıntıları belirlemenizde yardımcı olacaktır.

Tarih, Saat ve Yat Seçimi

Yatta evlenme teklifi organizasyonunun ilk ayrıntısı tarih ve saat seçimidir. Bünyemizde bulunan tüm yatlar sizlere dört mevsim haftanın her günü ve saati yatta evlilik teklifi hizmeti verebilmek için tasarlanmıştır.

Organizasyonu gerçekleştirmek istediğiniz tarih ve saati belirleyip ekibimize iletmeniz halinde ekibimiz belirttiğiniz tarihte sizin için en uygun olan yatları listeleyip sizlere iletecektir, Bu doğrultuda sizler için uygun olan yatlardan seçiminizi yapabilir ve unutulmaz bir güne ilk adımı atabilirsiniz.

Menü Seçimleri

Yatta Evlenme teklifi organizasyonunuzun önemli bir diğer detayı menü seçimleridir, Evlenme teklifinizi gerçekleştirmeden önce aşçılarımız tarafından sizler için hazırlanmış leziz ve kusursuz menülerimizi tadabilir ve yatta evlenme teklifi organizasyonunuzu taçlandırabilirsiniz.

Yatta Evlilik teklifi organizasyonunun en önemli detayı olarak belirlediğimiz menü seçimi aynı zamanda akşam yemeği konseptini barındırır, Sürpriz evlenme teklifi organizasyonunuz için kusursuz bir seçenek olan akşam yemeği konsepti müşterilerimiz tarafından çok tercih edilmektedir.

Tecrübeli ekibimiz ve aşçılarımız ile birlikte sizler için bir çok yemekli / yemeksiz, alkollü / alkolsüz menü listesi hazırladık. Bu menülerin tam listesini iletişimde olduğunuz ekibimiz sizlere iletecektir bu doğrultuda menü seçiminizi yapabilir ve yatta evlilik teklifi organizasyonunuzu taçlandırabilirsiniz.

Ek bir seçenek olarak yiyecek ve içeceklerinizi kendiniz temin edebilir ve bizlerden sunum isteyebilirsiniz, Tecrübeli ekibimiz getirdiğiniz yiyecek ve içecekleri sizlere kusursuz şekilde servisini yapacaktır.

Menü seçimi detaylarını yat yetkilimiz ile birlikte kararlaştırmayı unutmayın.

Ekstra Hizmetler ve Evlenme Teklifi Paketleri

Yatta evlenme teklifi organizasyonunun en önemli detaylarından biri ekstra istekler ve evlenme teklifi paketleridir, Ekstra istekler yatta evlilik teklifinizi taçlandırmanızı sağlar ve yatta evlilik teklifi fiyatlarını belirlemede önemli rol oynamaktadır.

Ekstra hizmetler hakkında bilgi sahibi olmanız için aşağıda sizler için misafirlerimizin tercih ettiği bazı ekstra hizmetleri listeledik.

 1. Masa Süsleme
 2. Yat Süsleme
 3. Lazer Gösterileri ve Volkan Gösterisi
 4. Bay Kemancı veya Bayan Kemancı
 5. Havai Fişek Gösterisi
 6. Profesyonel Video ve Fotoğraf Çekimleri
 7. Drone Çekimleri

gibi bir çok ekstra hizmetimiz bulunmaktadır, Ekstra hizmetler menüsünü iletişimde olduğunuz ekibimiz sizlere ileteceklerdir ve bu doğrultuda ekstra hizmetler seçimlerinizi yapabilir unutulmaz bir yatta evlilik teklifi organizasyonu gerçekleştirebilirsiniz.

Ek olarak İstanbul yat kiralama ekibi olarak yatta evlenme teklifi için bir çok ekonomik ve lüks paket hazırladık. Bu paketler sayesinde organizasyonunuzu kusursuz ve uygun şekilde gerçekleştirebilirsiniz.

Yatta evlilik teklifi paketlerini ekibimiz sizlere detaylı şekilde ileteceklerdir, bu sayede paket seçiminizi yapabilir ve organizasyonunuzu taçlandırabilirsiniz.

Boğaz Köprüsünde Lazerli Evlilik Teklifi Gerçekleştirebilirsiniz

Son zamanlarda çok popüler olan Boğaz köprüsünde lazerli evlilik teklifi organizasyonu bir çok çift tarafından tercih edilmektedir. Alışa gelmiş evlilik teklifleri yerine rahat bir ortamda tarihi yapılar eşliğinde boğaz köprüsünde lazer ve volkan gösterileri eşliğinde evlilik teklifinizi gerçekleştirebilirsiniz.

Boğaz köprüsünde lazerli evlilik teklifi organizasyonu, fiyatları ve paket bilgileri için ekibimize iletişim numaralarından ulaşabilir ve fiyat teklifi alabilirsiniz.

Organizasyonunuzu planlama sürecinde ekibimiz sizler için önemli olan tüm detayları sizlere belirtecektir, Bu doğrultuda ekibimiz ile birlikte detayları kararlaştırabilir ve kusursuz bir boğazda lazerli evlilik teklifi organizasyonu gerçekleştirebilirsiniz.

Unutmayın İstanbul Yat Kiralama ekibi olarak tüm organizasyonlarınızı en ufak detayına kadar düşünüp sizler ile birlikte planlıyoruz.

Yatta Evlenme Teklifi Fiyat

Yatta evlenme teklifi fiyat bilgisi için yat seçimi, tarih ve saat, ekstra hizmetler gibi detayları kararlaştırmanız gerekmektedir. Yatta evlenme teklifi fiyatları tamamen sizlerin istekleri doğrultusunda belirlenmekte ve sizlere iletilmektedir.

Fiyatlarımız şeffaf olduğu gibi herhangi bir sürpriz fiyatlandırma ile karşılaşmazsınız. Fiyatlarımızın uygun olmasının en büyük sebeplerinden biri kiralık yatlarımızın kendimize ait olmasıdır.

Herhangi bir aracı ödemesi yapmazsınız ve hayalinizdeki yatta evlilik teklifi organizasyonunu en uygun fiyatlara gerçekleştirebilirsiniz.

Teknede evlilik teklifi fiyat bilgisi için bizlere iletişim numaralarımızdan ulaşabilir ve sizler için en uygun fiyat listelerine dakikalar içinde sahip olabilirsiniz.

Yatta Evlenme Teklifi İçin Ekonomik ve Lüks Paketleri

Bogazgeziturlari.com olarak sizler için bir çok yatta evlilik teklifi paketi hazırladık, Bu paketler sayesinde organizasyonunuzu kusursuz şekilde gerçekleştirebilirsiniz.

Tüm ekonomik sınıflara uygun hazırladığımız paketleri iletişimde olduğunuz ekibimiz sizlere iletecektir, Bu doğrultuda yatta evlenme teklifi organizasyonunuzu en uygun fiyatlar ile ve kusursuz şekilde gerçekleştirebilirsiniz.

Yatta evlilik teklifi organizasyonu için tüm detayları sizin için düşünüyor ve bu doğrultuda paket hizmet hazırlıyoruz.

Yatta Evlenme Teklifi İçin Neden Bogazgeziturlari.com ?

Bogazgeziturlari ekibi olarak hizmet anlayışımız ve politikalarımız gereği kusursuz bir organizasyon geçirmeniz için tüm detayları düşünmekte ve bu doğrultuda organizasyonunuzu gerçekleştirmekteyiz.

Sürpriz fiyatlar ve yanlış bilgiler ile karşılaşmayacağınızın garantisini vermekteyiz. Ekibimiz uzun yıllar boyunca İstanbul boğazında sizlere hizmet vermektedir.

Yatta evlenme teklifi organizasyonu hayatın en önemli anlarından biri olduğunun farkındayız ve bu doğrultuda hareket etmekteyiz.

Bünyemizde bulunan tüm kiralık yatlar ve tekneler sizlere dört mevsim haftanın her günü ve saati tüm organizasyonlarınızda hizmet verebilmek için donatılmıştır.

En uygun fiyat garantisini vermekteyiz, Bizlerden teklif almadan organizasyonunuzu gerçekleştirmemenizi önermekteyiz.

Hayalinizdeki Organizasyon Bir Telefon Kadar Uzağınızda!

Bogazgeziturlari ekibi sizlere haftanın her günü ve her saati hizmet vermektedir. Fiyat bilgisi, Organizasyon türleri ve yat kiralama hakkında bilgi sahibi olmak için bizlere iletişim numaralarımızdan ulaşabilir ve hayalinizdeki organizasyonu gerçekleştirmek için ilk adımı atabilirsiniz.

Verdiğimiz kaliteli hizmetten emin olduğumuz kadar fiyatlarımızdan da emin olduğumuzu belirtmek istiyoruz. bogazgeziturlari ekibi olarak şeffaf ve uygun fiyatlar ile İstanbul boğazında hizmet vermekteyiz.

Teklif Formu

  Ziyaretçi Yorumları

  Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

  Whatsapp
  Kemal UZUN
  Kemal UZUN
  Merhaba. Size nasıl yardımcı olabiliriz?