Teknede Kahvaltı

Teknede Kahvaltı

İstanbul Boğazının manzarası eşliğinde güne teknede kahvaltı organizasyonu ile başlamak kulağa hoş geliyor, son zamanlarda popüler olan boğazda kahvaltı organizasyonu ile güne kusursuz bir başlangıç yapabilirsiniz.

Teknede kahvaltı organizasyonu kişilere ve gruplara özel olarak gerçekleşmekte, dışarıdan herhangi bir grup tekneye dahil olmamaktadır.Bünyemizde bulunan tüm yat ve tekneler 2 ila 350 kişiye kadar tüm kişi gruplarına boğazda kahvaltı hizmeti verebilmektedir.

Tecrübeli aşçılarımızın sizler için hazırladığı birbirinden lezzetli kahvaltı menüleri ile boğazda kahvaltı organizasyonunuzu gerçekleştirebilirsiniz.

Teknede kahvaltı organizasyonu minimum 2 saat sürmekte, misafirlerimizin isteklerine bağlı süre uzatma seçeneği vardır, Boğazda kahvaltı organizasyonu sırasında kiraladığınız tekne veya yat seyir halinde olacaktır bu doğrultuda İstanbul boğazının tüm tarihi yapılarına ve manzarasına yakından tanıklık edebilir ve fotoğraflayabilirsiniz.

Boğazda kahvaltı organizasyonu sırasında görebileceğiniz bazı tarihi yapıları sizler için aşağıda listeledik;

 1. Ortaköy Camii
 2. Rumeli Hisarı
 3. Topkapı Sarayı
 4. Beylerbeyi Sarayı
 5. Çırağan Sarayı
 6. Dolmabahçe sarayı
 7. Küçüksü Kasrı

Bünyemizde bulunan teknelerde açık ve kapalı alan vardır bu doğrultuda sizlere dört mevsim hizmet verebilmekteyiz.

Menülerimize göz atmayı unutmayın, Aşçı ekibimiz sizler için bir çok kahvaltı menüsü hazırlamaktadır.

Seçimlerinizi yapabilir ve unutulmaz bir kahvaltı organizasyonu gerçekleştirebilirsiniz.

Yatta ve Teknede Kahvaltı Organizasyonu

Teknede kahvaltı organizasyonu genelde kalabalık grupların seçimi olmaktadır, 35 ila 400 kişiye kadar boğazda teknede kahvaltı hizmeti verebilmekteyiz.

Kişi sayınız 0 ila 35 kişiye kadar ise sizleri yatta kahvaltı organizasyonu için yatlarımızda misafir edebiliriz, Sizler için hazırladığımız leziz kahvaltı menüleri ile tüm kişi gruplarına hizmet verebilmekteyiz.

Bünyemizde bulunan tüm yat ve teknelerimiz sizlere dört mevsim teknede veya yatta kahvaltı hizmeti verebilmek için dizayn edilmiş ve donatılmıştır.

Detayları Ekibimiz ile Birlikte Kararlaştırın

Haftanın her günü ve saati ekibimiz sizlere hizmet vermektedir, yatta kahvaltı organizasyonu için bizler ile iletişime geçebilir ve detayları kararlaştırabilirsiniz.

Kalkış-Varış iskeleleri, kahvaltı menüleri, ekstra istekler, Tarih ve saat aralığı gibi bir çok detayı ekibimiz ile birlikte kararlaştırabilir ve kusursuz bir organizasyon düzenleyebilirsiniz.

Menü Seçimlerini ve Ekstra isteklerinizi Bizlere İletin

Kusursuz bir organizasyon düzenlemek için menü seçimlerinizi ve ekstra isteklerinizi ekibimize belirtmeniz gerekmektedir, Sizler için hazırladığımız menülerimizi ekibimizden talep edebilir ve seçiminizi gerçekleştirebilirsiniz.

Ekibimiz ile iletişime geçtiğiniz taktirde sizlere menülerimizi, ekstra hizmetlerimizi ve organizasyon hakkında önemli bilgileri vereceklerdir bu doğrultuda kusursuz bir boğazda kahvaltı organizasyonu gerçekleştirebilirsiniz.

Teknede Kahvaltı Fiyatları

Teknede kahvaltı fiyatları tamamen sizlerin istekleriniz doğrultusunda hazırlanmakta ve fiyat teklifi verilmektedir. Menü seçimleri, Ekstra istekler, tarih ve saat aralığı gibi detayları ekibimiz ile birlikte kararlaştırdıktan sonra tarafımızdan sizler için en uygun fiyat teklifi verilecektir.

Boğazda kahvaltı organizasyonu için bilgi almak ve aklınızdaki soru işaretlerini kaldırmak için bizlere iletişim numaralarımızdan ulaşabilirsiniz.

Kusursuz bir organizasyon gerçekleştirmek için bilgi alabilir ve unutulmaz bir kahvaltı organizasyonu için ilk adımı atabilirsiniz.

Teklif Formu

  Ziyaretçi Yorumları

  Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

  Whatsapp
  Kemal UZUN
  Kemal UZUN
  Merhaba. Size nasıl yardımcı olabiliriz?