Yemekli Tekne Turu

Yemekli Tekne Turu

İstanbul Boğazı’nın eşsiz manzarası eşliğinde yemekli tekne turu organizasyonumuz, 500 kişiye kadar her türlü etkinliğiniz için uygundur. Filomuzdaki tüm teknelerimiz ve deneyimli personelimiz, her mevsim hizmetinizdedir.

Deneyimli aşçı ekibimiz, çeşitli menüler hazırlayarak sizlere sunmaktadır. Bu tekne turlarında, İstanbul Boğazı’nın benzersiz manzarası eşliğinde lezzetli yemeklerle unutulmaz anlar yaşayabilirsiniz.

Standart olarak 4 saat süren yemekli boğaz turumuz, istekleriniz doğrultusunda tüm gün boyunca da hizmet vermektedir.

Misafirlerimizin İstanbul Boğazı’nın tarihi yapılarının ve manzarasının keyfini çıkarmalarını sağlamak önceliğimizdir. Bu doğrultuda, deneyimli kaptanlarımız sizler için en iyi rotayı belirleyerek kusursuz bir yemekli boğaz turu gerçekleştirirler.

Yemekli tekne turu organizasyonumuz tamamen sizlere özeldir ve dışarıdan herhangi bir grup tekneye dahil edilmemektedir. Tekne turu fiyatlarımız, organizasyon tarihleri, saatleri, menü seçimleri ve ekstra istekleriniz gibi faktörlere bağlı olarak belirlenir. Ekibimizle iletişime geçerek en uygun fiyat teklifini alabilirsiniz.

Filomuzda bulunan tüm teknelerimiz yemekli tekne turu hizmeti sunmakta olup, ses sistemine sahiptir. Bu sayede isterseniz kendi müzik listenizi hazırlayabilir, isterseniz de profesyonel DJ hizmeti alabilirsiniz.

Teknelerimiz İstanbul Boğazı’ndaki birçok iskeleye yanaşabilmektedir. Ekibimizle birlikte uygun katılım limanlarını belirleyebilir ve unutulmaz bir gün için ilk adımı atabilirsiniz.

Yemekli Boğaz Turu

Tecrübeli aşçı ekibimiz, sizler için her gün ve her saat, birbirinden lezzetli menüler hazırlamaktadır. Menüler hakkında bilgi alabilir ve tercihinizi yapabilirsiniz.

Dilerseniz, menü içeriğinde değişiklik yaparak, özel bir organizasyon gerçekleştirebilirsiniz. Yemekli boğaz turu ve diğer tekne turlarımız, tamamen sizlerin istekleri doğrultusunda planlanır.

Gruplar için özel yemekli boğaz turu hakkında bilgi ve fiyat almak için, iletişim numaralarımızdan bizimle iletişime geçebilir ve detaylı bilgi edinebilirsiniz.

Diğer Seçenek: Her Akşam Düzenlenen Münferit Katılımlı Yemekli Tekne Turu

Sizlere münferit olarak katılabileceğiniz bir diğer tekne turu organizasyonumuz hakkında bilgi vermek isteriz, 1 ila 300 kişiye kadar katılabileceğiniz Türk gecesi konseptine sahip tekne turu organizasyonu her akşam gerçekleşmektedir.

Son zamanlarda bir çok misafirimizin seçimi olan münferit katılımlı tekne turu organizasyonumuz için detayları sizler için aşağıda belirttik.

Belirli saatlerde belirlenmiş limanlardan kalkış yapan teknelerimiz organizasyon boyunca tüm İstanbul boğazını gösteriler ve leziz menüler eşliğinde seyir etmektedir. Türk gecesi konseptinde gerçekleşen yemekli boğaz turu organizasyonunun gösteri ve programlarını aşağıda sizler için listeledik;

 1. Mevlana Gösterisi
 2. Kılıç Kalkan Gösterisi
 3. Roman ve Kafkas Dansı
 4. Grup Dansöz Gösterisi
 5. Türk Halk Oyunu Gösterileri
 6. Oryantal Gösterisi
 7. Profesyonel DJ Performansı
 8. Sürpriz Gösteriler

Yukarıda belirttiğimiz gibi bir çok gösteriyi aşçılarımızın hazırladığı leziz menüler eşliğinde seyredebilir ve kusursuz bir akşama imza atabilirsiniz.

Aşçılarımızın münferit katılımlı yemekli tekne turu için hazırladığı menüyü aşağıda sizler için belirttik;

 1. Soğuk Meze Tabağı ( 10 çeşit meze bulunur.)
 2. Çıtır Sigara Böreği veya Paçanga Böreği
 3. Mevsim Salatası & Özel Sosu ile birlikte
 4. 4 Farklı Ana Yemek ( Aşağıda belirttiğimiz ana yemeklerden birisini seçebilirsiniz )
  Izgara Balık ( Roka, soğan ve limon ile birlikte)
  Izgara Tavuk Biftek ( Pilav ve patates ile birlikte)
  Izgara Köfte ( Pilav ve patates ile birlikte)
  Vejetaryen Menü ( Sebzeli makarna, Sebzeli pizza veya Sebze tabağı )
 5. Baklava ve Meyve Tabağı
 6. Alkollü ve Alkolsüz Menü Seçeneği
  Sınırsız Yerli Alkollü İçecekler
  Sınırsız Alkolsüz ve Sıcak içecekler

Transfer Hizmeti Hakkında Bilgi Sahibi Olun

Ücretsiz olarak sunulan transfer hizmetimiz hakkında detaylı bilgi almak için ekibimize iletişim numaralarımızdan ulaşabilirsiniz. Belirlenmiş konumlar ve saatlerde özel araçlarımızla sizi teknemizin bağlı olduğu iskeleye götürebilir ve yemekli tekne turu bitiminde transfer aracımızla konumunuza geri götürebiliriz.

Yemekli Tekne Turu ve Münferit Katılımlı Tekne Turu Fiyatları

Ücretsiz olarak sunulan transfer hizmetimiz hakkında detaylı bilgi almak için ekibimize iletişim numaralarımızdan ulaşabilirsiniz. Belirlenmiş konumlar ve saatlerde özel araçlarımızla sizi teknemizin bağlı olduğu iskeleye götürebilir ve yemekli tekne turu bitiminde transfer aracımızla konumunuza geri götürebiliriz.

Teklif Formu

  Whatsapp
  Kemal UZUN
  Kemal UZUN
  Merhaba. Size nasıl yardımcı olabiliriz?