Yemekli Tekne Turu

Yemekli Tekne Turu


İstanbul boğazının eşsiz manzarasında yemekli tekne turu organizasyonu 500 kişiye kadar gerçekleşmektedir, filomuzda bulunan tüm teknelerimiz ve tecrübeli ekibimiz sizlere dört mevsim hizmet vermektedir.

Tecrübeli aşçı ekibimiz sizler için bir çok menü hazırlamakta ve sizlere sunmaktadır, İstanbul boğazının eşsiz manzarası eşliğinde kusursuz yemekli menülerimiz ile yemekli tekne turları gerçekleştirebilir ve unutulmaz bir gün geçirebilirsiniz.

Yemekli boğaz turu standart olarak 4 saat olarak gerçekleşmektedir, dilerseniz sizlerin istekleri doğrultusunda tüm gün boyunca hizmet verebilmekteyiz.

Şirket olarak önceliğimiz misafirlerimizin İstanbul boğazının eşsiz güzelliğe sahip tarihi yapılarını ve manzarasına tanıklık etmelerini sağlamak bu doğrultuda tecrübeli kaptanlarımız sizler için en iyi rotayı seçmekte ve kusursuz bir yemekli boğaz turu gerçekleştirmenize yardımcı olmaktadır.

Yemekli boğaz turu organizasyonu sizlere özel olmak ile birlikte tamamen sizlerin istekleri doğrultusunda gerçekleşmektedir, Dışarıdan herhangi bir grup tekneye dahil olmamaktadır.

Filomuzda bulunan ve sizlere yemekli tekne turu hizmeti veren tüm teknelerimiz de ses sistemi vardır bu doğrultuda dilerseniz kendi müzik listenizi hazırlayabilir veya Profesyonel dj hizmeti alabilirsiniz.

Teknelerimiz İstanbul boğazında bulunan bir çok iskeleye yanaşabilmektedir, Sizler için uygun katılım limanlarını ekibimiz ile birlikte kararlaştırabilir ve kusursuz bir güne ilk adımı atabilirsiniz.

Yemekli Boğaz Turu

Ekibimiz sizlere haftanın her günü ve her saati hizmet vermekte olduğunu hatırlatmak isteriz, Tecrübeli aşçı ekibimiz sizler için birbirinden lezzetli bir çok menü hazırlamaktadır bu doğrultuda menüler hakkında bilgi alabilir ve menü seçiminizi gerçekleştirebilirsiniz.

Dilerseniz menü içeriğinde değişiklik yapabilir ve kusursuz bir organizasyon gerçekleştirebilirsiniz, Yemekli boğaz turu ve tekne turlarımız tamamen sizlerin istekleri doğrultusunda gerçekleşmektedir.

Gruplara özel yemekli boğaz turu hakkında bilgi ve fiyat almak için bizlere iletişim numaralarımızdan ulaşabilir ve detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz.

Diğer Seçenek: Her Akşam Düzenlenen Münferit Katılımlı Yemekli Tekne Turu

Sizlere münferit olarak katılabileceğiniz bir diğer yemekli tekne turu organizasyonumuz hakkında bilgi vermek isteriz, 1 ila 300 kişiye kadar katılabileceğiniz Türk gecesi konseptine sahip yemekli tekne turu organizasyonu her akşam gerçekleşmektedir.

Son zamanlarda bir çok misafirimizin seçimi olan münferit katılımlı tekne turu organizasyonumuz için detayları sizler için aşağıda belirttik.

Belirli saatlerde belirlenmiş limanlardan kalkış yapan teknelerimiz organizasyon boyunca tüm İstanbul boğazını gösteriler ve leziz menüler eşliğinde seyir etmektedir. Türk gecesi konseptinde gerçekleşen yemekli boğaz turu organizasyonunun gösteri ve programlarını aşağıda sizler için listeledik;

 1. Mevlana Gösterisi
 2. Kılıç Kalkan Gösterisi
 3. Roman ve Kafkas Dansı
 4. Grup Dansöz Gösterisi
 5. Türk Halk Oyunu Gösterileri
 6. Oryantal Gösterisi
 7. Profesyonel DJ Performansı
 8. Sürpriz Gösteriler

Yukarıda belirttiğimiz gibi bir çok gösteriyi aşçılarımızın hazırladığı leziz menüler eşliğinde seyredebilir ve kusursuz bir akşama imza atabilirsiniz.

Aşçılarımızın münferit katılımlı yemekli tekne turu için hazırladığı menüyü aşağıda sizler için belirttik;

 1. Soğuk Meze Tabağı ( 10 çeşit meze bulunur.)
 2. Çıtır Sigara Böreği veya Paçanga Böreği
 3. Mevsim Salatası & Özel Sosu ile birlikte
 4. 4 Farklı Ana Yemek ( Aşağıda belirttiğimiz ana yemeklerden birisini seçebilirsiniz )
  Izgara Balık ( Roka, soğan ve limon ile birlikte)
  Izgara Tavuk Biftek ( Pilav ve patates ile birlikte)
  Izgara Köfte ( Pilav ve patates ile birlikte)
  Vejetaryen Menü ( Sebzeli makarna, Sebzeli pizza veya Sebze tabağı )
 5. Baklava ve Meyve Tabağı
 6. Alkollü ve Alkolsüz Menü Seçeneği
  Sınırsız Yerli Alkollü İçecekler
  Sınırsız Alkolsüz ve Sıcak içecekler

Transfer Hizmeti Hakkında Bilgi Sahibi Olun

Ekibimize iletişim numaralarımızdan ulaşmanız doğrultusunda ücretsiz sağlanan transfer hizmeti hakkında bilgi alabilirsiniz, Belirlenmiş konumlar ve saatlerde özel araçlarımız ile sizleri teknemizin bağlı olduğu iskeleye götürebilir ve yemekli tekne turu bitiminde transfer aracımıza katılım sağladığınız konuma geri götürmekteyiz.

Transfer hizmeti ve diğer tüm hizmetler hakkında bilgi sahibi olmak için bizlere iletişim numaralarımızdan ulaşabilir ve unutulmaz bir güne ilk adımı atabilirsiniz. Ekibimiz sizlere haftanın her günü ve saati hizmet vermektedir.

Yemekli Tekne Turu ve Münferit Katılımlı Tekne Turu Fiyatları

Yemekli tekne turu fiyatları tamamen sizlerin istekleri doğrultusunda hazırlanmaktadır. Ekibimize telefon numaralarımızdan veya mail üzerinden ulaşım sağladığınız taktirde organizasyon detaylarını kararlaştırabilir ve ekibimizden fiyat teklifi alabilirsiniz.

Teklif Formu

  Ziyaretçi Yorumları

  Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

  Whatsapp
  Kemal UZUN
  Kemal UZUN
  Merhaba. Size nasıl yardımcı olabiliriz?