Teknede Doğum günü

Teknede Doğum günü

Son zamanlarda çok popüler olan ve bir çok misafirimiz tarafından tercih edilen teknede doğum günü partisi organizasyonu kapalı mekanların aksine boğazın enfes manzarası eşliğinde gerçekleşir.

Sizler için hazırladığımız yemekli veya yemeksiz kokteyl menülerimiz ile İstanbul boğazının manzarası eşliğinde kusursuz bir gün yaşayabilir ve arkadaşlarınız ile unutulmaz anılar biriktirebilirsiniz.

Teknede doğum günü kafe ve kapalı mekanlardan uzaklaşmak isteyen misafirlerimizin gerçekleştirebileceği organizasyon türlerinden en başta gelmektedir, Bünyemizde bulunan doğum günü teknelerimiz dört mevsim sizlere hizmet verebilmektedir.

Tüm doğum günü teknelerimiz de açık ve kapalı alan olmak ile birlikte tamamen sizlerin istekleri doğrultusunda hazırlanmaktadır, 500 Kişiye kadar tüm gruplara teknede doğum günü hizmeti sağlamaktayız.

Doğum günü organizasyonunuzun ne kadar önem taşıdığının farkında olmak ile birlikte yılların biriktirdiği tecrübe ve hizmet anlayışı doğrultusunda sizlere kusursuz bir hizmet sağlamaktayız.

Ekibimiz ve doğum günü teknelerimiz sizlere haftanın her günü ve her saati doğum günü organizasyonunuz için hizmet verebilmektedir bizlere telefon numaralarımızdan ulaşabilir ve detaylı bilgi alabilirsiniz.

Yatta Doğum Günü İle Unutulmaz Bir Gün

Doğum günü yatlarımız, kalabalık grupların aksine 35 Kişiye kadar olan gruplar için İstanbul boğazında günün her saati hizmet vermektedir. Düşük kişi sayısına sahip misafirlerimiz genelde doğum günü yatlarını tercih etmekte olduğunu belirtmek istiyoruz.

Yeni yaşınıza lüks bir motor yatta kusursuz bir şekilde girebilirsiniz, Bünyemizde bulunan tüm doğum günü yatlarımız dört mevsim yatta doğum günü partisi hizmeti verebilmek için donatılmıştır, Teknelerimiz gibi yatlarımızın da açık ve kapalı alanı geniş olmak ile birlikte tamamen konfor üzerine dizayn edilmiştir.

Doğum Günü Partinizi Kusursuz Hale Getirin

Doğum günü partinizi kusursuz hale getirmek için elinizde bir çok seçenek bulunmaktadır, Tekne ve yat süslemesi, Lazer gösterileri, Profesyonel DJ performansı ve dans ekibi gibi bir çok ekstra hizmet sağlamaktayız bu doğrultuda seçimlerinizi yapabilir ve doğum günü partinizi taçlandırabilirsiniz.

Şirket olarak doğum günü partinizi tamamen sizlerin istekleri doğrultusunda gerçekleştirmek istiyoruz, bu doğrultuda ekibimiz titizlik ile çalışmakta ve sizlere hizmet vermektedir.

Teknede doğum günü partiniz için ekstra hizmetler menüsünü ekibimizden isteyebilir ve bilgi sahibi olabilirsiniz.

Teknede Doğum Günü Fiyatları

Teknede doğum günü fiyatları tamamen sizlerin istekleri doğrultusunda hazırlanmaktadır, Organizasyon tarihi, saat aralığı, ekstra istekler ve menü seçimleri fiyatları etkilemektedir bu doğrultuda ekibimiz ile iletişime geçip seçimlerinizi yapabilir ve sizler için olan en uygun fiyat teklifi alabilirsiniz.

Teklif Formu

  Ziyaretçi Yorumları

  Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

  Whatsapp
  Kemal UZUN
  Kemal UZUN
  Merhaba. Size nasıl yardımcı olabiliriz?