Teknede Kına

Teknede Kına

Bogazgeziturlari ekibi olarak, evliliğe ilk adımı atan çiftlerin tercih ettiği teknede kına organizasyonu hizmeti sunmaktayız. Kına organizasyonları, hem kadınlar hem de erkekler için büyük bir önem arz etmektedir ve özellikle kadınlar kusursuz bir organizasyon talep etmektedirler.

Bünyemizde bulunan tüm kına teknelerimiz, 2 ila 500 kişiye kadar hizmet verebilecek donanıma ve dizayna sahip olup, dört mevsim kına gecenizi gerçekleştirebilirsiniz. Teknelerimizde hem açık hem de kapalı alan bulunmakta olup, herhangi bir hava şartından etkilenmezsiniz. Kına gecenizi terasımızda veya kapalı salonumuzda gerçekleştirebilirsiniz.

Ekibimiz, kına organizasyonunuzun önemini ve değerini bilmektedir ve unutulmaz bir teknede kına organizasyonu için kusursuz hizmet vermektedir. Detaylı bilgi ve fiyat almak için bizimle iletişim numaralarımızdan haftanın her günü ve saati iletişime geçebilirsiniz.

İstanbul Boğazı’nda gerçekleştirilen teknede kına gecesi, eşsiz manzarası ile unutulmaz anılarınıza eşlik edecektir. Kına teknemiz, organizasyon boyunca Boğaz’ın tarihi yapılarını göstermek üzere seyir halinde olacaktır.

Standart kına gecelerinden sıkılan misafirlerimiz için düzenlediğimiz Boğazda Tekne ile kına gecesi, geleneksel örf ve adetlerinizi yerine getirirken eğlenebileceğiniz bir seçenek sunmaktadır.

Yemekli kına organizasyonu seçeneği yanı sıra, yemeksiz atıştırmalık kokteyl menülerimiz de mevcuttur. Bogazgeziturlari ekibi olarak, organizasyonlarınızı tamamen sizin istekleriniz doğrultusunda gerçekleştirdiğimizi belirtmek isteriz. İsterseniz kendi yiyecek ve içeceklerinizi temin edebilir, tecrübeli servis ekibimiz tarafından servis edilmesini sağlayabilirsiniz.

Kına Gecenizi Unutulmaz Hale Getirin

Kına gecesi organizasyonunuzu taçlandırmak size kalmış, İstanbul Boğazı’nda teknede kına gecesi seçeneğiyle isteğinize göre yemekli, yemeksiz veya her şey dahil olarak gerçekleştirebilirsiniz.

Aşçı ekibimiz, kına gecesi organizasyonunuz için birçok yemekli ve yemeksiz menü hazırlıyor ve sunuyor. Menü içerikleri hakkında bilgi alarak kına gecenizi özel hale getirebilirsiniz.

Bogazgeziturlari ekibi olarak birçok ekstra hizmet sunuyoruz: dans ekibi, teknede süsleme, yemekli ve yemeksiz menüler, oryantal, DJ performansı vb. Hizmetler menüsü hakkında bilgi almak için ekibimizle iletişime geçebilirsiniz.

Teknede kına gecesi organizasyonunuzu tamamen sizin istekleriniz doğrultusunda gerçekleştiriyoruz. Tecrübeli ekibimizle iletişime geçerek organizasyon ve ekstra hizmetler hakkında bilgi alabilirsiniz. Seçimlerinizi yaparak unutulmaz bir kına gecesi organizasyonu gerçekleştirebilirsiniz.

Teknede Kına Gecesi Paketlerimiz Hakkında Bilgi Sahibi Olun

Bogazgeziturlari.com ekibi olarak, özel kına gecesi paketleri sunarak organizasyonunuzu daha uygun fiyatlara gerçekleştirmenizi ve kusursuz bir deneyim yaşamanızı sağlamaktayız.

Yılların verdiği tecrübe ve profesyonel hizmet anlayışımız doğrultusunda hazırladığımız kına gecesi paketleri hakkında bilgi almak için bizimle iletişime geçmeniz yeterli.

Ekibimiz, günün her saati hizmet vermekte olup, bize ulaşarak kına gecesi organizasyonu hakkında tüm sorularınıza cevap bulabilir ve birbirinden farklı paket seçenekleri hakkında detaylı bilgi edinebilirsiniz.

Gruplar İçin Yat ve Tekne Seçimleri

Bünyemizde bulunan tüm yat ve teknelerin dört mevsim boyunca teknede kına gecesi hizmeti verebildiğini belirtmek isteriz. Kına organizasyonunuz için yat veya tekne seçimleri oldukça önemlidir.

Genellikle 2 ila 50 kişilik gruplar tarafından tercih edilen yat kiralama ve yatta kına gecesi organizasyonu için yatlarımız İstanbul Boğazı’nda 50 kişiye kadar hizmet verebilmektedir. Teknede kına gecesi organizasyonu için ise 2 ila 500 kişiye kadar kına gecesi teknelerimiz mevcuttur.

Hem motor yatlarımız hem de teknelerimiz, sizler için özenle hazırlanmakta ve kusursuz bir hizmet sunmaktadır. Dizayn ve donanım açısından da dört mevsim boyunca unutulmaz bir kına gecesi organizasyonu sağlamaktayız.

Detaylı bilgi almak ve hayalinizdeki kına gecesi organizasyonunu gerçeğe dönüştürmek için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Teklif Formu

    Whatsapp
    Kemal UZUN
    Kemal UZUN
    Merhaba. Size nasıl yardımcı olabiliriz?