Teknede Kına

Teknede Kına

Teknede kına organizasyonu evliliğe ilk adımı atan çiftler tarafından tercih edilmekte, Kına organizasyonları hem kadınlar hem de erkekler için büyük önem arz etmektedir. Özellikle kadınlar kına organizasyonunun kusursuz olmasını istemektedirler.

Bünyemizde bulunan tüm kına teknelerimiz 2 ila 500 kişiye kadar teknede kına gecesi hizmeti verebilecek donanıma ve dizayna sahiptir, Dört mevsim kına gecenizi gerçekleştirebilir ve unutulmaz bir anı sahibi olabilirsiniz.

Kına teknelerimiz de açık ve kapalı alan olmak ile birlikte teknelerimiz kötü hava şartlarından hiç bir şekilde etkilenmemektedir. Kına gecenizi terasımızda veya kapalı salonumuzda gerçekleştirsiniz.

Bogazgeziturlari ekibi kına organizasyonunuzun sizler için öneminin farkında olduğunu belirtmek isteriz, Bu doğrultuda unutulmaz bir teknede kına organizasyonu için kusursuz bir şekilde hizmet vermekteyiz.

Teknede kına gecesi İstanbul boğazının eşsiz manzarası eşliğinde gerçekleşmektedir, Kına teknemiz organizasyonunuz boyunca sürekli seyir halinde olmak ile birlikte kına gecenizde sizlere ve misafirlerinize Boğazın tüm tarihi yapılarını gösterecek şekilde planlanıyor.

Standart kına gecelerinden sıkılan misafirlerimiz için düzenlediğimiz Boğazda Tekne ile kına gecesi sayesinde hem örf ve adetleri yerine getirebileceksiniz hem de doyasıya eğlenebileceksiniz.

Kına Gecesi organizasyonunuzu dilerseniz yemekli olarak gerçekleştirebilirsiniz veya ek bir seçenek olarak yemeksiz atıştırmalık kokteyl menülerimizin olduğunu belirtmek istiyoruz.

Bogazgeziturlari olarak organizasyonlarınızı tamamen sizlerin istekleri doğrultusunda gerçekleştirdiğimizi her firsatta belirtiyoruz, bu doğrultuda dilerseniz kendi yiyecek ve içeceklerinizi temin edebilir ve bizlere teslim edebilirsiniz, Tecrübeli servis ekibimiz organizasyon boyunca getirdiğiniz yiyecek ve içecekleri sizlere servis edeceklerdir.

Kına Gecenizi Unutulmaz Hale Getirin

Kına gecesi organizasyonunuzu taçlandırmak tamamen sizlerin elinde olduğunu belirtmek isteriz, Teknede kına gecesi isteğe bağlı yemekli, yemeksiz veya her şey dahil olarak gerçekleşmektedir.

Aşçı ekibimiz kına gecesi organizasyonu için bir çok yemekli ve yemeksiz menü hazırlamakta ve sizlere sunmaktadır bu doğrultuda menü içerikleri hakkında bilgi sahibi olabilir ve kına gecenizi taçlandırabilirsiniz.

Bogazgeziturlari ekibi olarak ekstra bir çok hizmet sağlamaktayız, Dans ekibi, Tekne Süslemesi, Yemekli ve yemeksiz menüler, Oryantal, DJ Performansı gibi bir çok ekstra hizmetimizin olduğunu belirtmek istiyoruz bu doğrultuda ekibimiz ile iletişime geçebilir ve hizmetler menüsü hakkında bilgi alabilirsiniz.

Tamamen sizlerin istekleri doğrultusunda gerçekleştirdiğimiz teknede kına gecesi organizasyonunuzu unutulmaz hale getirmek tamamen sizlerin elinde, Bizler ile iletişime geçtiğiniz taktirde tecrübeli ekibimiz sizlere organizasyon ve ekstra hizmetler hakkında bir çok bilgi verecektir, Bu doğrultuda seçimlerinizi yapabilir ve organizasyonunuzu kusursuz hale getirebilirsiniz.

Teknede Kına Gecesi Paketlerimiz Hakkında Bilgi Sahibi Olun

Bogazgeziturlari.com ekibi olarak sizler için bir bir çok kına gecesi paketi hazırlamaktayız, Paket halinde sunduğumuz hizmetler hem daha uygun fiyatlara organizasyonunuzu gerçekleştirmenize hem de organizasyonunuzu kusursuz hale getirmekte yardımcı olmaktadır.

Yılların verdiği tecrübe ve hizmet anlayışı doğrultusunda hazırladığımız kına gecesi paketleri hakkında bilgi sahibi olmak için bir telefon kadar uzağınızdayız.

Ekibimiz sizlere günün her saati hizmet vermektedir bizlere ulaştığınız taktirde kına gecesi hakkında tüm sorularınıza cevap bulabilir ve bir çok paketimiz hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz.

Gruplar İçin Yat ve Tekne Seçimleri

Bünyemizde bulunan tüm yat ve teknelerimizin sizlere dört mevsim teknede kına gecesi hizmeti verebildiğini belirtmiştik, Kına organizasyonunuz için yat veya tekne seçimleri çok fazla önem arz etmektedir.

Yatta Kına gecesi organizasyonu genelde 2 ila 50 kişilik gruplar tarafından tercih edilmektedir, Yatlarımız 50 kişiye kadar olan gruplar için İstanbul boğazında hizmet verebilmektedir.

Bir diğer seçenek olan Teknede kına gecesi organizasyonu 2 ila 500 kişiye kadar kına gecesi teknelerimiz de gerçekleşmektedir.

Hem motor yatlarımız hem de teknelerimiz tamamen sizler için hazırlanmak ile birlikte kusursuz hizmet sağlamaktadır.

Dizayn ve Donanım olarak sizlere dört mevsim kusursuz bir kına gecesi organizasyonu sağlamaktayız, Detaylı bilgi için bizlere ulaşabilir ve unutulmaz bir kına gecesi organizasyonuna imza atabilirsiniz.

Teklif Formu

  Ziyaretçi Yorumları

  Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

  Whatsapp
  Kemal UZUN
  Kemal UZUN
  Merhaba. Size nasıl yardımcı olabiliriz?