Teknede İş Yemeği

Teknede İş Yemeği

İstanbul Boğazının eşsiz manzarası eşliğinde teknede iş yemeği kulağa hoş geliyor değil mi ? Ek olarak iş hayatında motivasyonun önemi herkes tarafından bilinmektedir. Bu doğrultuda bogazgeziturlari.com ekibi olarak sizlere motivasyon dolu bir akşam yemeği hizmeti vermekteyiz.

Bir çok büyük şirket ve holdinglere verdiğimiz teknede iş yemeği hizmeti ile lider konumda bulunduğumuzu belirtmek istiyoruz, Tecrübeli ekibimiz ve kusursuz hizmet anlayışımız ile İstanbul boğazında hizmet vermekteyiz.

Teknelerimiz 2 ila 500 kişiye kadar teknede şirket yemeği veya kurumsal ağırlama hizmeti verebilecek dizayna ve donanıma sahiptir. Dört mevsim sizlere hizmet verebilen teknelerimiz de açık ve kapalı alanlar tamamen konfor üzerine dizayn edilmiştir.

500 Kişi ve fazlası için iki tekne olarak hizmet vermekteyiz, Bünyemizde bulunan 8 adet davet gemisi ile binlerce misafirinizi kusursuz şekilde ağırlayabiliriz. Tecrübeli aşçı ekibimiz sizler için bir çok yemekli ve yemeksiz menü hazırlamaktadır. Bu doğrultuda menülerimizi inceleyebilirsiniz ve seçimlerinizi yapabilirsiniz.

Şirket yemeğinin öneminin farkında olduğumuzu belirtmek istiyoruz, bu doğrultuda ekibimiz tamamen sizlerin istekleri doğrultusunda organizasyonunuzu gerçekleştiriyor ve yüksek hizmet anlayışı ile motivasyon dolu bir organizasyon geçirmenize olanak sağlıyor.

Teknede iş yemeği organizasyonu için bir çok ekstra hizmet sağlamaktayız, DJ Performansı, Canlı müzik, Dans ekibi, Alkollü ve Alkolsüz menüler gibi bir çok ekstra hizmet hakkında bilgi sahibi olmak için ekibimiz ile iletişime geçmeniz yeterli.

Teknede şirket yemeği ve kurumsal organizasyon düzenlemeden önce referanslarımızı kontrol etmenizi önermekteyiz, Yılların verdiği tecrübe ve kaliteli hizmet anlayışımız ile kusursuz organizasyonlar gerçekleştirmekteyiz.

Şirketiniz İçin Motivasyon Dolu Bir İş Yemeği

Şirket personelinin iş hayatında motivasyon ihtiyacının farkında olduğumuzu belirtmek istiyoruz. Bogazgeziturlari.com ekibi olarak lüks teknelerimiz ve yatlarımızda birbirinden lezzetli menüler eşliğinde sizleri misafir edebilirsiniz ve unutulmayacak bir iş yemeğine imza atmanızı sağlayabiliriz.

İstanbul boğazının eşsiz manzarası eşliğinde aşçı ekibimizin hazırladığı menüleri tadabilirsiniz ve dilediğinizce eğlenebilirsiniz. Teknede şirket yemeği organizasyonunuz boyunca lüks teknemiz İstanbul boğazında seyir halinde olmaktadır. bu doğrultuda Boğazın büyüleyici manzarasına tanıklık edebilirsiniz ve tarihi yapıları fotoğraflayabilirsiniz.

Kusursuz Hizmet Anlayışı ile Unutulmayacak Organizasyon

Ekibimiz uzun süredir İstanbul boğazında sizlere hizmet vermektedir. Bu doğrultuda yıllarca biriktirdiğimiz tecrübe ve kaliteli hizmet anlayışımız sayesinde organizasyonlarınızı kusursuz şekilde gerçekleştirebilmekteyiz.

Teknede şirket yemeği organizasyonunuzu tamamen sizlerin istekleri doğrultusunda yüksek kalite ile gerçekleştirdiğimizi belirtmek istiyoruz.

Aklınızdaki tüm soru işaretleri ve Organizasyon hakkında bilgi sahibi olmak için bizlere ulaşabilirsiniz.

Güler yüzlü ve deneyimli personelimiz haftanin her günü ve saati sizlere hizmet vermektedir. Bu doğrultuda iletişim numaralarımızdan ekibimize ulaşabilirsiniz ve motivasyon dolu şirket yemeğine ilk adımı atabilirsiniz.

Yatta İş Yemeği ve Kurumsal Organizasyonlar

Yatta iş yemeği ve kurumsal organizasyonlar günümüzde bir çok misafirimiz tarafından tercih edilmektedir. Yurt dışından gelen misafirlerinizi Lüks motor yatlarımızda kusursuz şekilde misafir edebilirsiniz ve iş hayatınız için yeni imzalar atabilirsiniz.

Lüks motor yatlarımız 2 ila 35 kişiye kadar kurumsal ağırlama ve iş yemeği hizmeti sağlamaktadır. Yatlarımızın kapalı ve açık alanları tamamen konfor amaçlı tasarlanmıştır ve donatılmıştır.

Yatlarımızın kapalı alanları sayesinde dört mevsim haftanın her günü ve saati sizlere hizmet verebilmekteyiz. Birbirinden lezzetli menüler ve ekstra hizmetler ile iş yemeğinizi veya kurumsal organizasyonlarınızı hem unutulmayacak bir hale getirebilirsiniz hemde misafirlerinizi etkileyebilirsiniz.

Yatta iş yemeği ve kurumsal ağırlamalar hakkında bilgi sahibi olmak için bizlere iletişim numaralarımızdan ulaşabilir ve aklınızdaki tüm soru işaretlerine cevap bulabilirsiniz, Tecrübeli ekibimiz sizlere günün her saati hizmet vermektedir.

Sadece Akşam Yemeği Değil Bir Çok Etkinlik Düzenleyebilirsiniz

Bogazgeziturlari.com ekibi olarak sadece akşam yemeği hizmeti vermediğimizi belirtmek istiyoruz, Dilerseniz sıcak bir yaz gününde lüks yatlarımız ve teknelerimizde şirketiniz için yüzme turu organizasyonu düzenleyebilirsiniz.

Ek bir seçenek olarak son zamanlarda çok kez gerçekleştirdiğimiz teknede fasıl organizasyonu ile unutulmayacak bir akşam geçirebilirsiniz ve motivasyona doyabilirsiniz. Ek olarak tüm organizasyonlar hakkında bilgi sahibi olmak için bizlere ulaşabilirsiniz ve Kusursuz organizasyonunuza bir adım daha yaklaşabilirsiniz.

Teklif Formu

  Ziyaretçi Yorumları

  Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

  Whatsapp
  Kemal UZUN
  Kemal UZUN
  Merhaba. Size nasıl yardımcı olabiliriz?