Teknede İş Yemeği

Teknede İş Yemeği

İstanbul Boğazının eşsiz manzarası eşliğinde teknede iş yemeği kulağa hoş geliyor değil mi ? İş hayatında motivasyonun önemi herkes tarafından bilinmektedir, Bogazgeziturlari.com ekibi olarak sizlere motivasyon dolu bir akşam yemeği hizmeti vermekteyiz.

Bir çok büyük şirket ve holdinglere verdiğimiz teknede iş yemeği hizmeti ile lider konumda bulunduğumuzu belirtmek istiyoruz, Tecrübeli ekibimiz ve kusursuz hizmet anlayışımız ile İstanbul boğazında hizmet vermekteyiz.

Teknelerimiz 2 ila 500 kişiye kadar teknede şirket yemeği veya kurumsal ağırlama hizmeti verebilecek dizayna ve donanıma sahiptir, Dört mevsim sizlere hizmet verebilen teknelerimiz de açık ve kapalı alanlar tamamen konfor üzerine dizayn edilmiştir.

500 Kişi ve fazlası için iki tekne olarak hizmet vermekteyiz, Bünyemizde bulunan 8 adet davet gemisi ile binlerce misafirinizi kusursuz şekilde ağırlayabiliriz.

Tecrübeli aşçı ekibimiz sizler için bir çok yemekli ve yemeksiz menü hazırlamakta, bu doğrultuda menülerimizi inceleyebilir ve seçimlerinizi yapabilirsiniz.

Şirket yemeğinin öneminin farkında olduğumuzu belirtmek istiyoruz, bu doğrultuda ekibimiz tamamen sizlerin istekleri doğrultusunda organizasyonunuzu gerçekleştiriyor ve yüksek hizmet anlayışı ile motivasyon dolu bir organizasyon geçirmenize olanak sağlıyor.

Teknede iş yemeği organizasyonu için bir çok ekstra hizmet sağlamaktayız, DJ Performansı, Canlı müzik, Dans ekibi, Alkollü ve Alkolsüz menüler gibi bir çok ekstra hizmet hakkında bilgi sahibi olmak için ekibimiz ile iletişime geçmeniz yeterli.

Teknede şirket yemeği ve kurumsal organizasyon düzenlemeden önce referanslarımızı kontrol etmenizi önermekteyiz, Yılların verdiği tecrübe ve kaliteli hizmet anlayışımız ile kusursuz organizasyonlar gerçekleştirmekteyiz.

Şirketiniz İçin Motivasyon Dolu Bir İş Yemeği

Şirket personelinin iş hayatında motivasyon ihtiyacının farkındayız, Bogazgeziturlari.com ekibi olarak lüks teknelerimiz ve yatlarımızda birbirinden lezzetli menüler eşliğinde sizleri misafir edebilir ve unutulmaz bir iş yemeğine imza atmanızı sağlayabiliriz.

İstanbul boğazının eşsiz manzarası eşliğinde aşçı ekibimizin sizler için hazırladığı menüleri tadabilir ve dilediğinizce eğlenebilirsiniz.

Teknede şirket yemeği organizasyonunuz boyunca lüks teknemiz İstanbul boğazında seyir edecektir, bu doğrultuda Boğazın büyüleyici manzarasına tanıklık edebilir ve tarihi yapıları fotoğraflayabilirsiniz.

Kusursuz Hizmet Anlayışı ile Unutulmaz Bir Teknede Şirket Yemeği

Ekibimiz uzun süredir İstanbul boğazında sizlere hizmet vermektedir, Bu doğrultuda yıllarca biriktirdiğimiz tecrübe ve kaliteli hizmet anlayışımız sayesinde organizasyonlarınızı kusursuz şekilde gerçekleştirebilmekteyiz.

Teknede şirket yemeği organizasyonunuzu tamamen sizlerin istekleri doğrultusunda yüksek kalite ile gerçekleştirdiğimizi belirtmek istiyoruz.

Aklınızdaki tüm soru işaretleri ve Organizasyon hakkında bilgi sahibi olmak için bizlere ulaşabilirsiniz.

Güler yüzlü ve deneyimli personelimiz haftanin her günü ve saati sizlere hizmet vermektedir, Bu doğrultuda iletişim numaralarımızdan ekibimize ulaşabilir ve motivasyon dolu bir şirket yemeğine ilk adımı atabilirsiniz.

Yatta İş Yemeği ve Kurumsal Organizasyonlar

Yatta iş yemeği ve kurumsal organizasyonlar günümüzde bir çok misafirimiz tarafından tercih edilmekte, Yurt dışından gelen misafirlerinizi Lüks motor yatlarımızda kusursuz şekilde misafir edebilir ve iş hayatınız için yeni imzalar atabilirsiniz.

Lüks motor yatlarımız 2 ila 35 kişiye kadar kurumsal ağırlama ve iş yemeği hizmeti sağlamaktadır, Yatlarımızın kapalı ve açık alanları tamamen konfor amaçlı tasarlanmış ve donatılmıştır.

Yatlarımızın kapalı alanları sayesinde dört mevsim haftanın her günü ve saati sizlere hizmet verebilmekteyiz.

Birbirinden lezzetli menüler ve ekstra hizmetler ile iş yemeğinizi veya kurumsal organizasyonlarınızı unutulmaz bir hale getirebilir ve misafirlerinizi etkileyebilirsiniz.

Yatta iş yemeği ve kurumsal ağırlamalar hakkında bilgi sahibi olmak için bizlere iletişim numaralarımızdan ulaşabilir ve aklınızdaki tüm soru işaretlerine cevap bulabilirsiniz, Tecrübeli ekibimiz sizlere günün her saati hizmet vermektedir.

Sadece Akşam Yemeği Değil Bir Çok Etkinlik Düzenleyebilirsiniz

Bogazgeziturlari.com ekibi olarak sadece akşam yemeği hizmeti vermediğimizi belirtmek istiyoruz, Dilerseniz sıcak bir yaz gününde lüks yatlarımız ve teknelerimizde şirketiniz için yüzme turu organizasyonu düzenleyebilirsiniz.

Ek bir seçenek olarak son zamanlarda çok kez gerçekleştirdiğimiz teknede fasıl organizasyonu ile unutulmaz bir akşam geçirebilir ve motivasyona doyabilirsiniz.

Tüm organizasyonlar hakkında bilgi sahibi olmak için bizlere ulaşabilir ve Kusursuz organizasyonunuza bir adım daha yaklaşabilirsiniz.

Teklif Formu

  Ziyaretçi Yorumları

  Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

  Whatsapp
  Kemal UZUN
  Kemal UZUN
  Merhaba. Size nasıl yardımcı olabiliriz?