Teknede İş Yemeği

Teknede İş Yemeği

İstanbul Boğazının eşsiz manzarası eşliğinde iş yemeği için teknede olmak kulağa oldukça hoş geliyor, değil mi? İş hayatında motivasyonun önemi ise herkes tarafından kabul edilir bir gerçek. Bu nedenle bogazgeziturlari.com ekibi olarak size motivasyon dolu bir akşam yemeği hizmeti sunmaktayız.

Tecrübeli ekibimiz ve kusursuz hizmet anlayışımızla lider konumdayız ve birçok büyük şirket ve holdinge teknede iş yemeği hizmeti vermekteyiz. İstanbul Boğazı’nda hizmet veren teknelerimiz 2 ila 500 kişi arasındaki gruplara şirket yemeği veya kurumsal ağırlama hizmeti verecek şekilde dizayn edilmiş ve donatılmıştır. Ayrıca dört mevsim hizmet veren teknelerimizde açık ve kapalı alanlar konforunuz için özel olarak tasarlanmıştır.

500 kişiden fazla misafiriniz varsa, iki tekne hizmetimizle gereksinimlerinizi karşılayabiliriz. 8 adet davet gemisiyle binlerce misafirinizi ağırlama imkanımız mevcuttur. Tecrübeli aşçı ekibimiz, sizin için birçok yemekli ve yemeksiz menü hazırlayabilir. Menülerimizi inceleyebilir ve seçiminizi yapabilirsiniz

Şirket yemeklerinin önemi ve başarısı konusunda farkındalığımızı vurgulamak istiyoruz. İşte bu nedenle, ekibimiz tamamen sizin istekleriniz doğrultusunda organizasyonunuzu gerçekleştirir ve yüksek hizmet anlayışıyla motivasyon dolu bir deneyim yaşamanızı sağlar.

Teknede iş yemeği organizasyonu için birçok ekstra hizmet sunuyoruz. DJ performansları, canlı müzik, dans ekibi, alkollü ve alkolsüz menüler gibi birçok ekstra hizmet hakkında bilgi almak için sadece ekibimizle iletişime geçmeniz yeterli.

Teknede şirket yemeği ve kurumsal organizasyon düzenlemeden önce referanslarımızı kontrol etmenizi öneriyoruz. Yılların verdiği tecrübe ve kaliteli hizmet anlayışımız sayesinde kusursuz organizasyonlar gerçekleştiriyoruz.

Motivasyon Dolu Bir Organizasyon

Şirket çalışanlarının iş hayatında motivasyonunu artırmak için sunduğumuz hizmetlerimizden bahsetmek istiyoruz. Bogazgeziturlari.com ekibi olarak, lüks teknelerimiz ve yatlarımızda, unutulmaz bir iş yemeği deneyimi yaşamanızı sağlayacak lezzetli menüler sunuyoruz.

İstanbul Boğazı’nın muhteşem manzarası eşliğinde, aşçılarımızın özenle hazırladığı yemekleri tadabilir, keyifli anlar geçirebilirsiniz. Teknede şirket yemeği organizasyonu boyunca, lüks teknemiz İstanbul Boğazı’nda seyir halinde olacaktır. Bu sayede, Boğaz’ın büyüleyici manzarasını seyredebilir, tarihi yapıları fotoğraflayabilirsiniz.

Kusursuz Hizmet Anlayışı ile Unutulmayacak Organizasyon

İstanbul Boğazı’nda hizmet veren ekibimiz, uzun yıllara dayanan deneyimleri ve kaliteli hizmet anlayışı sayesinde kusursuz organizasyonlar gerçekleştiriyor. Teknede şirket yemeği organizasyonunuzu tamamen isteklerinize uygun şekilde yüksek kaliteli hizmetlerle gerçekleştiriyoruz.

Organizasyon hakkında merak ettiğiniz her şey için bize ulaşabilirsiniz. Güler yüzlü ve deneyimli personelimiz haftanın her günü ve saati sizlere hizmet vermektedir. İletişim numaralarımızı arayarak ekibimize ulaşabilir ve motivasyon dolu bir şirket yemeği organizasyonuna ilk adımınızı atabilirsiniz.

Yatta İş Yemeği ve Kurumsal Organizasyonlar

İş hayatında yatta yapılan iş yemekleri ve kurumsal organizasyonlar, birçok kişi tarafından tercih edilmektedir. Lüks motor yatlarımız sayesinde yurt dışından gelen misafirlerinizi mükemmel şekilde ağırlayabilir, iş hayatınıza yeni bir ivme kazandırabilirsiniz.

Kurumsal ağırlama ve iş yemeği hizmetimiz, 2 ila 35 kişiye kadar olan gruplar için uygun olarak sunulmaktadır. Yatlarımızın kapalı ve açık alanları, tamamen konforlu bir tasarımla donatılmıştır.

Kapalı alanlarımız sayesinde, yılın her dönemi haftanın her günü ve saatinde sizlere hizmet verebilmekteyiz. Birbirinden lezzetli menüler ve ekstra hizmetler ile iş yemeğiniz veya kurumsal organizasyonlarınız unutulmaz bir deneyime dönüşebilir, misafirlerinizi etkileyebilirsiniz.

Yatta iş yemeği ve kurumsal ağırlama hakkında bilgi sahibi olmak için iletişim numaralarımızdan bizlere ulaşabilir, aklınızdaki tüm sorulara cevap bulabilirsiniz. Tecrübeli ekibimiz, günün her saati sizlere hizmet vermektedir.

Sadece Akşam Yemeği Değil Bir Çok Etkinlik Düzenleyebilirsiniz

Bogazgeziturlari.com ekibi olarak sadece akşam yemeği hizmeti vermediğimizi belirtmek istiyoruz, Dilerseniz sıcak bir yaz gününde lüks yatlarımız ve teknelerimizde şirketiniz için yüzme turu organizasyonu düzenleyebilirsiniz.

Ek bir seçenek olarak son zamanlarda çok kez gerçekleştirdiğimiz teknede fasıl organizasyonu ile unutulmayacak bir akşam geçirebilirsiniz ve motivasyona doyabilirsiniz. Ek olarak tüm organizasyonlar hakkında bilgi sahibi olmak için bizlere ulaşabilirsiniz ve Kusursuz organizasyonunuza bir adım daha yaklaşabilirsiniz.

Teklif Formu

    Whatsapp
    Kemal UZUN
    Kemal UZUN
    Merhaba. Size nasıl yardımcı olabiliriz?