Hakkımızda

Anasayfa » Hakkımızda
Biz Kimiz?

Biz kimiz? İstanbul boğazında uzun yıllar hizmet etmenin vermiş olduğu tecrübe ile değerli müşterilerimizi en iyi şekilde ağırlıyoruz. Tekne ve yatlar ile akıllara gelen tüm organizasyonları düzenleyebiliyoruz. Tekne sahibi ve uzun dönem kiralayıcı olarak en uygun fiyata en kaliteli hizmeti sunmayı hedefliyoruz. Yemekli tekne turu, Yat kiralama, Teknede evlilik teklifi, Teknede doğum günü, Teknede bekarlığa veda, Teknede düğün, nişan ve nikah, Teknede kına, Teknede iftar, Yüzme turu, Teknede, kahvaltı, Teknede mezuniyet, Teknede kurumsal organizasyon, Teknede Fasıl, Teknede Sünnet, Teknede Parti gibi bir çok hizmete ev sahipliği yapıyoruz. Müşteri memnuniyeti ve en uygun fiyata en kaliteli hizmeti verebilmek tek amacımız olmakla beraber sektörde büyümemizin en etkili silahıdır.

30 yılı aşkın hizmet veren bir firmanın fidanları olarak yeşilleniyoruz. Büyüklerimizin taka tipi teknelerle mehtap turları düzenlediği yıllarda gönül vermiştik denize. Sektörün a dan z ye tüm ayrıntısına sahip olmamız yılların verdiği tecrübedendir. Gelişen sektörle beraber tekne ve yatlarımızı yenileyerek filomuza kattık.

Her şey değişirken internet dünyasında da bazı adımlar atılması gerekti. Bogazgeziturlari.com olarak bu adımların bir tanesiyiz. Daha fazla görünüm daha fazla bilinirlik için sosyal anlamda çalışmalar yapıyoruz. Firmamız hakkında detaylı bilgi evrak doküman için bize ulaşmaktan çekinmeyin.

Çözüm Ortağınız
  • Kiralık yatlarımızda sürekli kiralamalarda acente fiyatı alabilirsiniz.
  • Türk gecesi programımız için bir çok acente ve otelle çalışıyoruz. Sizde misafirlerinizi güvenle bizlere emanet edebilirsiniz.
  • Kına organizasyonu, süsleme organizasyonları, dj vb. durumlar için devamlı çalıştığımız ekip arkadaşlarımızdan olabilirsiniz.
Misyonumuz

Boğaz turu eşliğinde yapılan tüm organizasyonlarınız için kaliteli hizmeti en uygun fiyata sunmak için var gücümüzle çalışıyoruz.

Vizyonumuz

İstanbul un nadidesi ‘boğazı’ en iyi şekilde tanıtarak kusursuz organizasyonlara imza atmak.

Whatsapp
Kemal UZUN
Kemal UZUN
Merhaba. Size nasıl yardımcı olabiliriz?