Hakkımızda

Anasayfa » Hakkımızda
Biz Kimiz?

İstanbul Boğazı’nda uzun yıllar boyunca hizmet vermenin bize kazandırdığı tecrübe ile, değerli müşterilerimizi en iyi şekilde ağırlıyoruz. Tekne ve yatlar ile akla gelen tüm organizasyonları düzenleyebiliyoruz. Hem tekne sahibi hem de uzun dönem kiralayıcı olarak, en uygun fiyatlarla en kaliteli hizmeti sunmayı hedefliyoruz.

Yemekli tekne turu, yat kiralama, teknede evlilik teklifi, teknede doğum günü, teknede bekarlığa veda, teknede düğün, nişan ve nikah, teknede kına, teknede iftar, yüzme turu, teknede kahvaltı, teknede mezuniyet, teknede kurumsal organizasyon, teknede fasıl, teknede sünnet, teknede parti gibi birçok hizmeti sunuyoruz. Müşteri memnuniyeti ve en uygun fiyatlarla en kaliteli hizmeti sunma amacımız, sektörde büyümemizin en önemli silahıdır.

Çözüm Ortağınız
  • Kiralık yatlarımızda sürekli kiralamalarda acente fiyatı alabilirsiniz.
  • Türk gecesi programımız için bir çok acente ve otelle çalışıyoruz. Sizde misafirlerinizi güvenle bizlere emanet edebilirsiniz.
  • Kına organizasyonu, süsleme organizasyonları, dj vb. durumlar için devamlı çalıştığımız ekip arkadaşlarımızdan olabilirsiniz.
Misyonumuz

Boğaz turu eşliğinde yapılan tüm organizasyonlarınız için kaliteli hizmeti en uygun fiyata sunmak için var gücümüzle çalışıyoruz.

Vizyonumuz

İstanbul un nadidesi ‘boğazı’ en iyi şekilde tanıtarak kusursuz organizasyonlara imza atmak.

Whatsapp
Kemal UZUN
Kemal UZUN
Merhaba. Size nasıl yardımcı olabiliriz?