Turistik Turlar

Boğazda turistik turlar, turistlerin kaldığı otellerden rezervasyonları daha önceden yapılmış müşteriler servisler ile Kabataş'a getirilerek tur, boğaz gezisi, 09:00'da başlayarak kız kulesi, Ortaköy, Rumeli Hisarı, Anadolu Hisarı ve boğaz hattıyla Anadolu Kavağı, Üçüncü Yavuz Sultan Selim Köprüsünden dönerek Kabataş'ta 17:30'da son bulmaktadır. Tur bitiminde müşteriler tekrar otellerine servisler ile bırakılır. 

Bu turlara katılmak isteyen yerli müşterilerimiz sabah 09:00'da Kabataş'tan 10:00'da Ortaköy'den, Anadolu yakasından 11:30'da Anadolu Hisarı kasrı iskelesinden tekneye katılabilirler.  

(Bu turlarda yerli ve yabancılar için İngilizce ve Türkçe anlatım rehber mevcuttur.)  

Köksal tur gezi tekneleri yerli ve yabancı turizme hizmet vermek amacıyla, özenle bakımları sürekli yapılan teknelerimizle işimizin sorumluluğu doğrultusunda sizlere hizmet vermekteyiz.

Teknelerimiz T.C. Ulaştırma Bakanlığı ve T.C. İstanbul Liman Başkanlığı’ nın yolcu taşıma elverişliliği bulunan, ayrıca kapalı salonda restoran düzeninde yemekli gezi olanağı bulunmaktadır.

Teknelerimizin salon, bar, tuvalet gibi hassas yerlerin turizme uygun olarak donatılmış olup, temizlik ön planda tutulmaktadır.

 

KÖKSAL TUR GEZİ TEKNESİ T.C TURİZM BAKANLIĞI 8460 SAYILI TURİZM BELGESİNE SAHİP OLUP,  İÇKİ RUHSATI MEVCUTTUR.

Köksal Boğaz Turlari'nin sahibi olan Göksal TOSUN 22 yıllık boğaz geçmişi ile boğazhakkındaki bilgileri degerli misafirlerimize aktararak rehberlik hizmetide verebilir.

Facebook'da Beğen

Giriş Yap

2009-2015 © bogazgeziturlari.com bir Köksal Tur iştirakidir.