Teknede Düğün

Boğazda Düğün Ayrıcalığı bogazgeziturlari.com tekne dügünlerinde 1 numara

Hepimizin tüm yaşamının sonuna kadar unutamayacağı belki de en önemli andır "O AN". 
Günlük hayatımızda binlerce defa kullandığımız sıradan bir kelimenin sadece o an için inanılmaz bir anlam boyutuna girdiğini, siz ve aileniz kadar bogazgeziturlari.com ailesi olarak bizlerde hissediyor ve aynı duygularla sizin için beyaz geceler hazırlıyoruz.

50 kişiden 650 kişiye kadar düzenleyeceğiniz düğün organizasyonlarınız için özenle hazırlanmış lüks teknelerimizde ister yemekli, ister kokteyl ortamında, özel orkestra eşliğinde en önemli gecenizi unutulmaz bir anıya dönüştürüyoruz.

Koksal Boğaz turları "O Gece" için,  Davetinize en uygun tekne alternatifini belirler.  Yemek yada kokteyl menü tercihlerinizi oluşturur.
Teknemizin masa düzeni, süslemeler gibi geceye en uygun ortamını hazırlar.
Gecenin başından sonuna kadar uzman ekibiyle her şeyi kontrol eder.
Tüm organizasyon için tek sorumlu olur ve size sadece Kıtaların şahitliğinde "EVET" demek kalır… Klişe düğünlere göre teknede düğün bu önemli gün için harika ve unutulmaz bir seçim olacaktır.

Kaç kişi olursanız olun, bogazgeziturlari.com bünyesinde barındırdığı geniş yelpazeye sahip alternatifleri ile beklentilerinize cevap verecektir.
Birlikte karar verebileceğimiz zengin menü çeşitleri ve içeceklerle, oluşturmak istediğiniz ortama en uygun aksesuar ve süsleme tercihleriyle detaylarda gizli güzellikleri ana temada oluşturabilmek farklılığını birlikte yaşayalım.
Yalıların alkışları eşliğinde siz partinizi verin, bogazgeziturlari.com ise özel gün için size gerekenleri…

Teknede düğün ve teknede nişan organizasyonlarinizda bogazgeziturlari.com ile unutulmaz bir gün geçirmeniz dileğiyle...

Facebook'da Beğen

Giriş Yap

2009-2015 © bogazgeziturlari.com bir Köksal Tur iştirakidir.