Hakkımızda

1988 yılında taka tipi bir tekne ile başladık serüvenimize. Önceleri gündüz gezileri genelde yaz aylarında Sarıyer çevresinde plajları ve kıyılarına Filburnu, Poyrazköy, Garipçe, Büyükliman bölgeleri idi. Bu gezilerde müşteriler eş dost akraba ve arkadaş çevresinden gurupları içeriyordu. Herkes evde hazırladığı kahvaltısını köftesini sucuğunu getirir çayları ve mangalı biz yapardık. Denize girilir yüzme bilmeyenler karaya çıkarılır. Akşam dönüşleri gün batımında yapılır ve boğazın eşsiz güzelliği yalıların önünden sessizce süzülürken teknemizde kalkan kadehler ile boğazın güzelliğine karşılık verilirdi. Bazende dolunay olan gecelerde mehtap gezileri düzenlerdik şimdiki adı ile gece turları. 1998'e geldiğimizde 120 kişi kapasiteli Köksal adında bir yolcu teknesi inşaa ettirerek gelişmekte olan sektördeki yerimizi pekiştirdik. 2005 yılında ise 100 kişi kapasiteli boğazın en şık gezinti teknelerinden biri olan Trivana 1 adlı sessiz seyir yapabilen tekneyide hizmetinize sunduk. 

Köksal Tur' un sahibi olan Göksal TOSUN 25 yıllık mesleki hayatının vermiş olduğu tecrübe ve almış olduğu eğitimler ile aynı zamanda Köksal Tur adı altında bulunan teknelerin kaptanlığınıda yapmaktadır. Bize olan güveninize ve inancınıza sonsuz teşekkür eder ve sizleri ağarlamakdan gurur duyarız.

Teknelerimizin hepsi kendimizin olup aşağıda tapu kayıtları, can güvenliği ekipmanlarının onaylandığı denize elverişlilik belgeleride mevcuttur.

  1. Denizcilik müsteşarlığı İstanbul liman başkanlığı
  2. Gemi sörvey kurulu deniz ve kara kontrolü
  3. Deniz ticaret odası kayıtları
  4. Kaptan belgeleri
  5. Yerel deniz trafiği
  6. Eğitim sertefikası
  7. İTÜ denizcilik fakültesi

Facebook'da Beğen

Giriş Yap

2009-2015 © bogazgeziturlari.com bir Köksal Tur iştirakidir.