Bizden Haberler

Coko Werk Boğaz Turu Organizasyonunda bogazgeziturlari.com'u Tercih Etti

Coko Werk 300 kişilik çalışanıyla Tosun Paşa adlı teknemizde boğazda gönüllerince eğlenip, gezdiler. bogazgeziturlari.com olarak kendilerine iş hayatında başarılar dileriz. Başka bir organizasyonda görüşmek dileğiyle...

Acıbadem Hastanesi Boğaz Turu Organizasyonunda bogazgeziturlari.com'u Tercih Etti

Türkiye'nin önde gelen sağlık kuruluşlarından Acıbadem, Maslak Acıbadem Hastanesi olarak yemekli boğaz turu organizasyonunda bogazgeziturlari.com'u tercih etti.

BASF Kimya Boğaz Turu Organizasyonunda bogazgeziturlari.com'u Tercih Etti

Polimer Narokompozit çalıştayı BASF tanıtım etkinliğinde Prof. Dr. Nurseli Uyanık ve akademisyenler bogazgeziturlari.com'la düzenledikleri yemekli boğaz gezisiyle çalıştayın yorgunluğunu bogazgeziturlari.com'un katkılarıyla boğazda attılar. İş hayatında ve akademik kariyerlerinde kendilerine başarılar dileriz...

Harita Kadastro Mühendisleri Odası (İstanbul) Boğaz Turunda Bizi Tercih Etti

TMMOB Harita ve Kadastro Mühendisleri Odası İstanbul Şubesi 31. Geleneksel Bahar Yemeğinde boğaz turu organizasyonuolarak bogazgeziturlari.com'u tercih etti. Yemekli olarak düzenlenen organizasyonda, gece boyunca canlı müzik eşliğinde eğlenen mühendisler boğazın ve mehtabın tadını çıkardılar.

Coca Cola Türkiye Dünya Kupası Final Organizasyonunda bogazgeziturlari.com'u Tercih Etti

Coca Cola Türkiye, 500 şanslı müşterisine dünya kupası finalini boğazda Köksal Tur'da izletti. Finalin adı Almanya ve Arjantin olunca heyecan doruktaydı Coca Cola'nın düzenlediği etkinlikte davetlilerKöksal Tur ile unutulmaz bir Dünya Kupası finali izledi.

Abdi İbrahim Yemekli Boğaz Turunda Bizi Tercih Etti

Türk ilaç sektörünün lider şirketi Abdi İbrahim eczacılar için düzenlediği ilaç tanıtım toplantısında bogazgeziturlari.com'u tercih etti. Yemekli olarak düzenlenen boğaz turu organizasyonunda eczacılar lezzetli, keyifli ve eğlenceli bir gece geçirdi. Abdi İbrahim şirketine bizi tercih ettiği için teşekkür eder, başka bir organizasyonda görüşmeyi temenni ederiz.

1
2

Facebook'da Beğen

Giriş Yap

2009-2015 © bogazgeziturlari.com bir Köksal Tur iştirakidir.