Gündüz Turları

 BOĞAZDA TUR DÜZENİ

GÜNDÜZ BOĞAZ T URLARI ÖZEL

Gündüz gerçekleştirilen turlar, sabah 09:00 ile akşam 17:00 saatleri arasındadır. Ayrıca 4 saatlik uzun boğaz turlarında sabah açık büfe veya set menü olarak kahvaltı veya öglen yemekli soft içecekli bazende branch şeklinde olabiliyor.

Gündüz iki saatlik kısa turlar   bu turlarda isteğe bağlı olarak yemek yada soft ikramlı servisler yapabiliyoruz  

Yukarıda belirtilen saatler içinde tekne tamamen gurubunuza tahsis edilerek tekneye başka misafir alınmaz. 

GÜNDÜZ  MÜNFERİT KATILIMLI YEMEKLİ  BOĞAZ GEZİLERİ VE ÜÇÜNCÜ KÖPRÜ TURU

Bu turlar sabah 09:00 da Kabataş'ta başlayıp  sırası ile Ortaköy 45 dk mola. Anadolu hisarı kasrı 45 dk mola  Rumeli Hisarı 45 dk mola ,hisardan hareket ettikten sonra direk Anadolu kavağına hareket  ve öglen yemeğinde ördövr tabağı, ızgara, soft içecekler, Anadolu kavağına varış 1 saat mola, teknede kalmak isteyenler 1 saat mola süresi içerisinde keçilik koyunda (Anadolu Kavağının arkası) denize girebiliyorlar.  Daha sonra dönüşte Anadolu kavağında indirdiklerimizide alarak, dönüşte sıcak soğuk içecekler ve meyve servisi yapılarak Kabataş'a başka durakta durmamak üzere hareket edilip. Tur 17:30'da sonlandırılır.

BOĞAZDA TEKNE KİRALAMA

Tur güzergahı yukarıda belirtildiği gibidir. Bu turlarda misafirlerimiz sadece tekneyi kiralayıp, yiyecek ve içeceklerini kendileri getirebilirler. Teknemizde tüm servis malzemeleri mevcuttur. Bu tür turlarda tekne kirası ve  servis ücreti dışında başka ücret alınmaz. Teknenin güzergahı boğaz içi sınırlarında kalmak şartı ile misafir tarafından belirlenebilir.

BOĞAZDA TEKNEYE KATILIM YERLERİ

 Kabataş, Beşiktaş, Arnavutköy, Bebek, Rumeli Hisarı, İstinye, Sarıyer

 Üsküdar beylerbeyi, Kuleli askeri lisesi önü. Anadaolu Hisarı, Beykoz

Facebook'da Beğen

Giriş Yap

2009-2015 © bogazgeziturlari.com bir Köksal Tur iştirakidir.