Gece Turları

Köksal Tur ile Boğaz'da Gece yemekli Turlar

Yemekli akşam turları, minimum 25 kişi ile 650 kişi arası gruplar için haftanın her akşamı, saat 18.00 - 19.00 - 20.00  ile başlayıp başlama saatinden itibaren 4 saat için geçerlidir 24.00 dan sonra İstanbul Valiliği ve çevre güvenliği tarafından  yüksek sesli müzik yayını yasaklanmış olup bu  saatten sonra yapılan gezileri kapsamaktadır.

Fiyatlandırma; tekne kirası, servis ücreti ve seçilen menü bedeli dahil, kişi başı olarak gerçekleştirilir.

fiyatlandırmada kişi sayısına hafta sonu  hafta içi. gündüz seçenekleri ile ekonomik fiyatlar oluşmaktadır 

 Tekne Tur Düzeni
 
Misafirlerimiz daha önce belirlenen ; Kabataş, Beşiktaş, Arnavutköy,rumeli hisarı, istinye,tarabya, Sarıyer - Anadolu yakasından ise üsküdar, Beylerbeyi kuleli askeri lisesi önünden , Beykoz ve Anadolu Hisarından alınarak tura başlanır.
 
Belirlenmiş olan noktadan hareket edilerek boğaz trafik akışı istikametinde Ortaköy'den Anadolu yakasına geçilerek kıyıya yakın yani sancak seyri yapılarak Beylerbeyi, Çengelköy, Kandilli, Anadolu Hisarı, Kanlıca, Çubuklu, Paşabahçe derken Beykoz koyuna gelinir burada yemek vede eğlence aktiviteleri yapılarak geceye devam edilir. Geri dönüş için harekete başlandığında ise teknemiz Beykoz koyundan Rumeli sahilindeki Yeniköy'e geçer. İstinye, Emirgan, Rumeli Hisarı ve sonrasında Bebek koyuna gelinir burada inmek isteyen siz misafirlerimiz indirilir. Kalan misafirlerimiz ise ilk kalkış noktasına bırakılarak tur sonlandırılır.  
  
Tekne Kiralama
 
Tur güzergahı yukarıda belirtildiği gibidir. Bu turlarda misafirlerimiz sadece tekneyi kiralayıp, yiyecek ve içeceklerini kendileri getirebilirler. Teknemizde tüm servis malzemeleri ve müzik sistemi mevcuttur. Teknenin güzergahı boğaz içi sınırlarında kalmak şartı ile misafir tarafından belirlenebilir.

Facebook'da Beğen

Giriş Yap

2009-2015 © bogazgeziturlari.com bir Köksal Tur iştirakidir.