Amatör Balık Avcılığı

Gündüz

İstanbul boğazında balık avı köksal tur ile amatörlükten  çıkmıştır 

 Gezinti teknelerimiz ile istanbul boğazında sabah saatlerinden başlayarak denize açılıp aileniz dostlarınız yada iş arkadaşlarınız ile unutulmaz bir gün yaşayabilme imkanı sunuyoruz size.

Bu organizasyonda daha önce karar verilen her iki yakadan seçilen noktalardan, saat 9:00 da müşteriler alınarak denize açıldıktan sonra avlanma bölgelerine gidilene kadar teknede hazırlanan kahvaltı tabakları ve çaylar sizlere sunulur tekne anlanılacak yere geldiğinde balık av malzemeleri çapariler ve otalar rasgele denize salınır.

Bu gezilerde sadece tekneyide kiralayabilirsiniz yiyecek içeceklerinizide kendiniz getirebilirsiniz servisinizi biz yaparak çaylarınızı hazırlıyor olabiliriz. İsterseniz ızgaranızı yakıp balık veya diğer et ürünlerini pişirmek üzere hazır bekletebiliriz.

Gündüz balık avı ve gezi turları 09:00 ile 16:00 arası yapılmaktadır.


Gece

İstanbul boğazının karadeniz çıkışına yakın yerlerde tekne demirledikten sonra ışık yakarak ve yakılan ışığın altında toplanan Lüfer, Çinekop, Istavrit, Izmarit, Iskorpit sessiz bir ortamda hırsızlı zoka ile yemli olarak tutulur.

Bu turları kapalı guruplara yani iş ve arkadaş çevresinden birbirini tanıyan guruplar ile saat 21:00 ile 06:30 saatleri arasında veya 24:00 ile 08:00 saatleri arasında yapmaktayız.

Turlarda yiyecek ve içeceklerin sizler tarafından getirilmesi tavsiye edilir. Teknemizde her nevi servis malzemesi bulunmaktadır. Çay kahve servisi sabaha kadar sürer. Gün açımı ile sabah kahvaltısı yapıldıkdan sonra demir alınarak turu sonlandırma için haraket edilir. Turların haraket yerleri av sahalarına yakın yerler olmalıdır. Ayrıca avlanma esnasında bilmeyenler için balıkçı kökenli kaptanımızdan her türlü teknik yardım ve desteği alacaksınız. Bu bizim için zevktir. / Rastgele

Facebook'da Beğen

Giriş Yap

2009-2015 © bogazgeziturlari.com bir Köksal Tur iştirakidir.